Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Zielona Góra 28.09.2019

Kurs Animatora Zielona Góra 28.09.2019
Wrz

18

2019

Kurs Animatora Zielona Góra 28.09.2019

Kurs Animatora Zielona Góra 28.09.2019Akademia Animatora to ceniona Marka tworzona przez Specjalistów z branży animacyjnej.

Na Profesjonalnym Kursie Animatora organizowanym w Zielonej Górze dowiesz się, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL, malować buźki i tworzyć fantastyczne balonowe kreacje. Dowiesz się, w jaki sposób dbać o sprzęt animacyjny, poznasz wyjątkowe animacje dla dzieci, a także dużo, dużo więcej! Kurs Animatora Zielona Góra to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i towarzyskich.

Na Kursie Animatora Zielona Góra spotkasz fantastyczne osoby, które podzielają Twoją pasję i zainteresowania. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra by Akademia Animatora to nauka poprzez zabawę i praktykę!

 

Zapisz się TERAZ !

 

Kurs Animatora Zielona Góra 28.09.2019 by Akademia Animatora to szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się, jak w sposób twórczy i atrakcyjny wypełnić czas swoim podopiecznym. Kurs dedykowany jest dla Profesjonalnych Animatorów pragnących poszerzyć swoje umiejętności, a także dla osób, które dopiero rozpoczynają karierę w animacji.

Po odbytym Szkoleniu Animatora w Zielonej Górze spędź kreatywny weekend zwiedzając miasto. Zobacz Winne Wzgórze i Palmiarnię lub wybierz się na całodniową wycieczkę szlakiem rezerwatów przyrody!

 

Zapisz się TERAZ !

 

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra organizowany przez Akademię Animatora i zyskaj profesję, która będzie źródłem codziennej radości. Akademia Animatora, której właścicielem jest Spółka Technologiczna Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zachęca do zapisania się na Innowacyjne Szkolenie Animatora w Zielonej Górze, które odbędzie się 28.09.2019.

Uczestnictwo w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Zielona Góra gwarantuje porcję rzetelnej wiedzy z branży animacyjnej, dzień pełen fantastycznej praktyki pod okiem Profesjonalnych Trenerów, certyfikat i wyjątkową atmosferę podczas Szkolenia.

Zostań Profesjonalnym Animatorem! Zapisz się na Kurs Animatora i wejdź do bajkowego świata, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i niezwykłą radością. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili! Zapisz się na Kurs Animatora Zielona Góra 28.09.2019

Zapisz się na Kurs Animatora by Akademia Animatora w Zielonej Górze

Spotkajmy się koniecznie na szkoleniu organizowanych przez Akademię Animatora z Warszawy!

 
 

  Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek

Sprawdź również kategorię – Bańki Mydlane i kup: obręcze do baniek, płyn do baniek, sznurki do baniek, zamykanie w bańce, które będą potrzebne do organizacji Imprezy – Magia Wielkich Baniek Mydlanych.

Bańki MydlaneSklep QJoy.plKurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !