Akademia Animatora Praca ... Przygoda ... Pasja ...

akademia animatoraAkademia Animatora to projekt powstały z PASJI, chęci działania, potrzeby dawania uśmiechu innym i przekazywania wiedzy praktycznej, opartej na latach pracy, zorganizowanych imprezach, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych dla przedstawicieli firm i marek w Polsce.

Nasi Trenerzy to przede wszystkim praktycy. Osoby, które na co dzień od wielu lat zajmują się organizacją eventów na dużą skalę, doradztwem, działalnością charytatywną, pracą z dziećmi – zarówno podczas eventów, jak i w placówkach przedszkolnych i szkolnych. Doświadczeni Trenerzy, którzy na przestrzeni lat przeszkolili setki osób!

U nas nie znajdziesz osoby przypadkowej. Wiele osób dzwoni do nas i zadaje pytanie: „Czy osoby prowadzące szkolenie mają praktykę w tej dziedzinie? Ponieważ wielokrotnie chodząc na szkolenia spotykałam się z osobami prowadzącymi szkolenia z co najmniej ze stu zagadnień i branż, a to dla mnie ważne, czy ta osoba ma praktykę w danej dziedzinie”… W przeciwieństwie do wielu firm szkoleniowych, my nie robimy szkoleń ze wszystkiego i na każdy temat. NIE. My – Mówimy o tym, na czym się znamy najlepiej!

Akademia Animatora to projekt powstały z energii, pasji i wiedzy współzałożycieli oraz setek wspaniałych współpracowników oraz pedagogów i psychologów dziecięcych. Projekt ten stanowi rejestrowaną działalność edukacyjną.

Akademia Animatora co roku pokonuje tysiące kilometrów, pomiędzy poszczególnymi miastami w Polsce, organizując szkolenia.

Akademia Animatora chętnie angażuje się w charytatywne projekty mające na celu pomoc najmłodszym, wspierając fundacje, placówki szpitalne oraz ośrodki pomocy dla dzieci.

Absolwentami naszej Akademii są nie tylko osoby szukające pracy w animacji, ale także właściciele oraz managerowie firm i instytucji związanych z branżą dla najmłodszych oraz przedstawiciele placówek edukacyjnych, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki, uczelnie, muzea, punkty opieki i pomocy, świetlice, domy i ośrodki kultury…

Absolwentami naszej Akademii są osoby w każdym wieku – od 16 do 70 lat. Zarówno ludzie młodzi, szukający dodatkowej pracy, źródła dochodu, jak i Mamy, szukające kreatywnych zabaw ze swoimi pociechami, jak i osoby będące babciami, dziadkami lubiącymi pracę z młodzieżą lub opiekującymi się swoimi wnuczkami. Osoby szukające nowych, kreatywnych rozwiązań.

Wielu Absolwentów naszej Akademii decyduje się na otworzenie własnej działalności animacyjnej, polegającej na organizacji imprez dla dzieci oraz opiece nad nimi lub otworzeniu sali zabaw, punktów opieki nad dziećmi… Dla osób, które mają lub otwierają własną działalność animacyjną, przygotowaliśmy Pakiety Marketingowe dla Start-up’ów. Doskonale wiemy, że najtrudniej jest zacząć, dlatego pragniemy pomóc naszym Kursantom.

Akademia Animatora nigdy nie stoi w miejscu – tak jak świat idzie do przodu, dzieci również rozwijają się bardziej dynamicznie, mają dostęp do coraz nowszych technologii, tak i Akademia ewoluuje, śledzi tendencje i dziecięce nowinki – gdzie trzeba, jest nowoczesna, ale gdzie trzeba – powraca do źródeł.

Corocznie zatrudniamy wielu Animatorów. Nawiązaliśmy również współpracę z Agencjami Pracy oraz Hotelami, Punktami Przedszkolnymi, Lokalami Gastronomicznymi, Salami Zabaw – na terenie całej Polski, aby Absolwentom naszej Akademii jak najbardziej ułatwić odnalezienie pracy.

Akademia Animatora powstała z pasji, która choć wymaga wielu wyrzeczeń, bardzo dużego nakładu pracy wielu osób, to nikt nigdy nie nazwał tego pracą – tylko – misją.

To właśnie dzięki pozytywnym opiniom naszych Kursantów, dzięki e-mail’om, telefonom, polubieniom w portalach społecznościowych – dzięki Waszym pozytywnym głosom Akademia Animatora pokonuje kolejne trasy, odwiedza kolejne miasta, szkoląc fantastyczne kadry wspaniałych Animatorów!

Jest to dla nas ogromną dumą, kiedy dzwonią do nas Kursanci z podziękowaniem i informacją, że znaleźli swoją pierwszą, wymarzoną pracę… Kiedy dostajemy e-maila od naszych Kursantek z ich roześmianymi Maleństwami, szczęśliwymi dzięki nowym umiejętnościom ukochanych Mam… Kiedy dostajemy wiadomości poprzez portale społecznościowe od naszych Kursantów z informacją, że właśnie założyli Własną Firmę Animacyjną, przedszkola, sale zabaw … Kiedy nasi Trenerzy dostają życzenia Bożonarodzeniowe, Noworoczne, Wielkanocne od naszych Wspaniałych Kursantów, którzy pamiętają o nas, pomimo upływu lat…

Jest dla nas ogromną radością, że działalność naszej Akademii Animatora pomogła tylu osobom, zmieniając ich życie na lepsze, sprawiając, że życie będzie bardziej kolorowe i będzie w nim więcej uśmiechu!

   
Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !