Najczęściej zadawane pytania Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa szkolenie?

Szkolenie „Animator Zabaw dla Dzieci” jest jednodniowe – trwa 8 godzin (8 pełnych godzin – 8 x 60 minut !). Program jest intensywny, aby przekazać Państwu jak najwięcej wiedzy, zwłaszcza praktycznej, ponieważ właśnie na praktykę – wiedzę praktyczną – kładziemy główny nacisk.

Czy balony Kursanci zabierają do domu?

TAK 🙂 wszystkie rzeczy, zarówno z balonów, jak i rzeczy wykonane podczas zajęć plastycznych, Państwo otrzymujecie dla siebie.

Kiedy otrzymujemy Certyfikaty?

Certyfikaty ukończenia szkolenia otrzymujecie Państwo bezpośrednio po zakończeniu programu – pod koniec szkolenia jest wręczenie Certyfikatów.

Jaki jest koszt szkolenia?

Aktualna cenę szkolenia znajdziecie Państwo na stronie wybranego Kursu Animatora lub na stronie Promocje lub na stronie Aktualności

Czy otrzymam fakturę?

Tak, za udział w szkoleniu można otrzymać fakturę vat. Chęć otrzymania faktury można zaznaczyć przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego na szkolenie.

Kiedy otrzymam fakturę?

Jeśli została zgłoszona chęć otrzymania faktury, to zostanie ona przesłana w PDF’ie na e-mail podany podczas rejestracji, pod koniec miesiąca w którym odbyło się szkolenie. W szczególnych przypadkach możliwe jest szybsze otrzymanie faktury.

Czy można otrzymać fakturę proforma przed dokonaniem płatności?

Tak, fakturę pro forma otrzymują Państwo automatycznie po zarejestrowaniu się na wybrany Kurs Animatora. Faktura proforma wysyłana jest na adres e-mail podany przez Państwa w formularzu rejestracji na Kurs Animatora.

Ile trzeba mieć ukończone lat, aby móc przyjść na szkolenie?

Zapraszamy już od 16 roku życia. Osoby pomiędzy 16 a 18 rokiem życia prosimy o przyniesienie ze sobą na szkolenie pisemnej zgody od rodziców / opiekunów na udział młodej osoby w szkoleniu. Co jest dla nas bardzo istotne – na naszym szkoleniu są osoby praktycznie od 16 – 18 roku życia, osoby w wieku 30 lat, 40, 50, 60 – i znakomicie współpracują, niezależnie od różnic wiekowych – łączy je wspólna pasja! Ponadto, nawiązują wspaniałe kontakty i współprace, wymieniają się kontaktami – i to jest wspaniałe! I do czego gorąco namawiamy – do bezpośrednich kontaktów osób zainteresowanych i związanych z branżą. Wiele osób już na początku szkolenia znajduje pracę, pracownika lub nawiązuje kontakty z osobą, z którą chcą wspólnie założyć działalność.

Jak zapisać się na szkolenie?

Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy na stronie: https://akademiaanimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/ kliknąć miasto, na które chcesz się zapisać i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, po czym kliknąć przycisk „ZAPISZ SIĘ NA KURS”. Po dokonaniu rejestracji na wybrany Kurs Animatora otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji na szkolenie z danymi do płatności i identyfikatorem. Po dokonaniu płatności za szkolenie otrzymają Państwo na podany w formularzu adres e-mail potwierdzenie płatności oraz dane teleadresowe wraz z wszystkimi wskazówkami dotarcia do danej lokalizacji.

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !