Jak zostać Animatorem Myślisz ... Profesjonalny Kurs Animatora ... - Mówisz ... Akademia Animatora !

Profesjonalny Animator

Profesjonalne Kursy dla Animatorów

Zawód i praca jako Animator Zabaw to niewątpliwy trend, który staje się w Polsce bardzo popularny. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie Profesjonalny Kurs Animatora, który oparty jest na praktycznej wiedzy i umiejętnościach.

ZAPISZ SIĘ TERAZ !

Kurs Animatora – tego właśnie szukasz.

Jak Zostać Animatorem ?

Jeśli szukasz tego tematu, to prawdopodobnie znaczy, że – albo – szukasz pierwszej pracy, albo – chcesz zmienić coś w Twoim Życiu, chcesz zmienić pracę na taką, która daje ogromną dawkę satysfakcji, pozytywnej energii, poczucia samorealizacji, ale też która stanie się Twoją Prawdziwą PASJĄ!

Jeśli lubisz, kiedy „coś się dzieje”, jeśli lubisz dawać dzieciom uśmiech i przede wszystkim lubisz pracę z dziećmi i lubisz ludzi to znaczy, że profesja Animatora jest dla Ciebie IDEALNA!

 

Kto może zostać Animatorem Zabaw ?

Animatorem Zabaw może zostać każdy kto jest otwarty na siebie i innych, pogodny, odrobinę – „szalony” i kreatywny. Dużo zależy od nas samych i przekonania czy chcemy iść w kierunku gór i lasów za którymi leży Bajkowa, Kolorowa Kraina!

Na początek zastanów się, w czym jesteś dobry i co mógłbyś w sobie rozwijać. Warto się sprawdzić choćby w gronie najbliższych znajomych i rodziny. Zorganizuj imprezę urodzinową dla małego solenizanta lub zgłoś się jako wolontariusz do najbliższej placówki opiekuńczo-wychowawczej z propozycją poprowadzenia zabaw dla dzieci.

 

Jakie cechy powinien posiadać Profesjonalny Animator … ?

Zapraszamy Cię na Kurs Animatora ! Profesjonalne szkolenie to Twoja droga do Sukcesu !
 
something-for-someone-s
home2-icons-big1
Cierpliwość

Zdolność spokojnego wyczekiwania na coś lub dążenia do czegoś …
Zapisz się Teraz !

home2-icons-big1
Pasja

Silne zainteresowania, zamiłowanie …
Zapisz się Teraz !

home2-icons-big1
Uśmiech

Zmiana wyrazu twarzy, która jest przejawem odczuwania radości, zadowolenia, rozbawienia, serdeczności lub ironii
Zapisz się Teraz !

home2-icons-big1
Empatia

Utożsamianie się z kimś, współodczuwanie; przeżywanie przez kogoś czegoś bezpośrednio jego niedotyczącego tak, jak ktoś inny, kogo to dotyczy naprawdę
Zapisz się Teraz !

Zapisz Się na Kurs !

Kurs Animatora ! Akademia Animatora

Akademia Animatora ® jest to marka, która została stworzona przez Spółkę Technologiczną – Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Jak sprawdzić czy nadajesz się na Animatora

Świetnym sposobem na sprawdzenie czy spełnisz się w roli Animatora jest uczestnictwo w Profesjonalnych Kursach Animatora, które w sposób praktyczny nauczą Cię zawodu.

Takie Kursy organizuje Akademia Animatora – i to w wielu miastach Polski. Starannie dobrana tematyka zajęć pozwala poznać najgłębsze tajniki tego zawodu. W bloku teoretycznym poruszane są tak bardzo ważne kwestie bezpieczeństwa, trudnych sytuacji podczas zabaw z dziećmi oraz prawa i obowiązki Animatora. Cześć praktyczna to istne szaleństwo. Kursanci poznają mnóstwo ciekawych zabaw sportowych i tanecznych, tworzą balonowe kreacje i wielkie bańki mydlane, komponują prawdziwe arcydzieła plastyczne oraz uczą się malowania buziek. Te ostatnie cieszy się największym powodzeniem u dzieci i zawsze powinno mieć swoje miejsce w scenariuszu imprezy! Nawet, jeśli uważasz, że nie masz talentu plastycznego, nauczysz się malować w taki sposób, że dzieci będą zachwycone!

 

Zostań Animatorem. Realizuj SIEBIE. Dawaj Radość Innym!

Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Być może masz dość pracy biurowej lub „wyścigu” w korporacji? Zostań Animatorem Zabaw dla Dzieci. To zawód w którym uczysz się od nowa „prostoty życia” o której być może już dawno zapomniałeś. Przeniesiesz się w świat, który jest kolorowy, kreatywny i bajkowy. Zaczynasz dostrzegać, że jesień wcale nie jest smutna i nudna a kolorowy Garbus sąsiada jest jednak odlotowym samochodem, który sam mógłbyś mieć 🙂

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci to nie tylko wspaniała zabawa, ale możliwość nabycia nowych umiejętności, które często stają się punktem zapalnym do samorozwoju. Jeśli wyjdziesz z sali szkoleniowej z przekonaniem, że to jest coś dla Ciebie to z pewnością będziesz samodzielnie dążył do szlifowania swojego warsztatu.
Dołącz do Elity !

Zostań Profesjonalnym Animatorem !

Zapisz się na Kurs Animatora i dołącz do Elitarnej Społeczności Animatorów !

ZMIANA – SZKOLENIE – ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI,
PASJA i SATYSFAKCJA !

Zapewniamy, że na efekty swojej pracy nie będziesz musiał długo czekać. Radość i uśmiech dzieci podczas zabawy to największa nagroda dla każdego, kto naprawdę to lubi i kocha !
 

Jak zacząć ?

Przekonaj się na sobie jak to działa i weź udział w kursie Animatora Zabaw dla Dzieci.

Akademia Animatora organizuje kolejną trasę szkoleniową w poszczególnych miastach Polski i może to świetny moment na TWÓJ Pierwszy Krok! Uśmiech dzieci i wzrok pełen szczęścia i radości czeka właśnie na Ciebie!

Zapisz się już TERAZ i weź ster w Swoje ręce !
Zostań Animatorem Zabaw dla Dzieci i przyjdź na Profesjonalne Szkolenie !
Zacznij działać już dziś! Zdobądź wiedzę, umiejętności, Certyfikat i zacznij działać !
Skoro Inni to już zrobili Ty TEŻ POTRAFISZ TO ZROBIĆ !
 
Dołącz do Elity !

Zostań Profesjonalnym Animatorem !

Zapisz się na Kurs Animatora i dołącz do Elitarnej Społeczności Animatorów !

ico-red-cloudup1

Kurs Animatora

Zapoznaj się z bogatym programem szkolenia. Program podzielony jest na bloki szkoleniowe …

ico-red-cloudup1

Aktualne Promocje

Zobacz, jakie są aktualne PROMOCJE na szkolenia i znajdź promocję dla Siebie…

ico-red-cloudup1

Starter Animatora

Tylko dla absolwentów Akademii Animatora i osób zapisujących się na Kurs Animatora …

Sprawdź Terminy !

Aktualne Terminy Kursu Animatora !

Sprawdź aktualne terminy Kursu Animatora. Zapraszamy na kurs: Animator Zabaw dla Dzieci oraz na kurs: Animator Czasu Wolnego. Ilość miejsc jest ograniczona ...!

Zamów TERAZ !

STARTER ANIMATORA !

STARTER ANIMATORA jest już dostępny dla absolwentów Akademii Animatora oraz dla osób zapisujących się na szkolenie. Już teraz możesz zamówić STARTER ANIMATORA razem ze Szkoleniem i odebrać go w dniu szkolenia zaraz po zakończeniu kursu !

Nasi Partnerzy

  • logo-01
  • logo-02
  • logo-03
  • logo-04
  • logo-05
  • logo-01
  • logo-02
  • logo-03
  • logo-04
  • logo-05

 

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !