Newsletter Informacje, promocje, terminy kursów, ciekawostki, aktualności, konkursy ...

Informator jest OK 🙂

Aktualności… Promocje… Terminy kursów…

W obecnych czasach szybki dostęp do aktualnych informacji jest bardzo ważny i niezbędny do podejmowania szybkich i prawidłowych decyzji. Bądź zawsze na bieżąco !

Newsletter Akademii Animatora

Dzięki Newsletterowi Akademii Animatora odkryjesz najnowsze oferty specjalne, promocje, konkursy, porady, pomysły na zabawy i wiele innych atrakcji. Otrzymasz informacje o nowościach i trendach w świecie Animacji. Nie obawiaj się, nie zasypiemy Cię e-mailami, a w dowolnej chwili możesz się wypisać. Wystarczy zapisać się, poprzez podanie swojego adresu e-mail.

 

 

PAMIĘTAJ ! Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie właściciel Marki AKADEMIA ANIMATORA nigdy nie udostępnia Twoich danych podanych podczas zapisywania się na Newsletter Akademii Animatora.

 

Ochrona Danych

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa, w celu korzystania z usługi Newsletter Akademii Animatora. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter Akademii Animatora.

Administratorem danych osobowych jest spółka Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera Akademii Animatora i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego Newslettera Akademii Animatora ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego Newslettera Akademii Animatora.

Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności

Szkolenia Animatorów


Zapisz Się TERAZ na Profesjonalny Kurs Animatora !

Profesjonalne Szkolenia

Akademia Animatora jest organizatorem Profesjonalnych Szkoleń dla Animatorów oraz Profesjonalnych Kursów dla Animatorów w całej Polsce i Europie. Jeżeli chcesz zostać Profesjonalnym Animatorem i dołączyć do Absolwentów Akademii Animatora, zapisz się TERAZ na Profesjonalny Kurs Animatora !


Hurtownia Animatora

Specjalne Rabaty dla Absolwentów

Hurtownia Animatora

Hurtownia Animatora + sklep animatora

Hurtownia Animatora - Artykuły dla Animatorów i osób Kreatywnych! Hurtownia Animatora oraz jej dział sklep animatora to Profesjonalne Produkty dla Animatorów w Super Cenach! Dla Absolwentów Akademii Animatora Specjalne Rabaty! Hurtownia Animatora i sklep animatora to nie tylko Profesjonalne Artykuły dla Animatorów to również baza pomysłów i inspiracji przygotowanych specjalnie dla Klientów Hurtowni Animatora i jej działu sklep animatora. Dołącz do naszej społeczności i kupuj Profesjonalne Produkty dla Animatorów i wszystkich Osób Kreatywnych oraz korzystaj z inspiracji przygotowanych z wykorzystaniem profesjonalnych produktów! Hurtownia Animatora to internetowa hurtownia wszystkich Kreatywnych !

Nasi Partnerzy

  • logo-01
  • logo-02
  • logo-03
  • logo-04
  • logo-05
  • logo-01
  • logo-02
  • logo-03
  • logo-04
  • logo-05

 

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !