Informacje - Akademia Animatora Profesjonalny Animator


Cze

25

2014

Profesjonalny Animator

logo_akademia_animatora

Jeżeli chcesz zostać Profesjonalnym Animatorem i dołączyć do Elitarnej Grupy Animatorów zapisz się na szkolenia organizowane przez Akademię Animatora.
Jedynym właścicielem marki „Akademia Animatora” jest Spółka Technologiczna Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Jeżeli jeszcze nie sprawdziłeś Wakacyjnych terminów szkoleń organizowanych przez Akademię Animatora to zrób to koniecznie TERAZ !
Przypominamy również, że już 26.06.2014 czyli już w czwartek Akademia Animatora zawita do Kielc. Jest to ostatnie przed wakacjami Szkolenie Animatora organizowane w Kielcach.
W sobotę 28.06.2014 Akademia Animatora organizuje Kurs Animatora w Rzeszowie jest to również ostatnie szkolenie animatora organizowane w Rzeszowie przed wakacjami. Jest to ostatnia szansa na zdobycie przed wakacjami wiedzy jak zostać Profesjonalnym Animatorem.
Przypominany również to już ostatnie dni aby zgłosić swoją kandydaturę do pracy w Akademii Animatora.

Pamiętajcie, że zaraz po szkoleniu możecie rozpocząć Swoją przygodę z animacją zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamówienia Pakietu Startowego Animatora. Cena Pakietu razem z Kursem Animatora to tylko 240 złotych !
Pakiet: Startowy Animatora plus Szkolenie Animatora

Istnieje również możliwość zamówienia Pakietu Starter Animatora bez szkolenia w cenie 60 złotych brutto
Pakiet Startowy Animatora bez Szkolenia

Do zobaczenia na Szkoleniu Animatora w Kielcach !

Pozdrawiamy
Akademia Animatora

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !