Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Wrocław 19.05.2018

Kurs Animatora Wrocław 19.05.2018
Kwi

17

2018

Kurs Animatora Wrocław 19.05.2018

Kurs Animatora Wrocław 19.05.2018

 

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Wrocław – 19.05.2018 w Akademii Animatora, dzięki któremu dołączysz do prestiżowego grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci!

Na Szkolenie dla Animatorów Wrocław zapraszamy wszystkie osoby, których pasją jest dzielenie się uśmiechem! Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tworzy imprezy dla zaufanych polskich i europejskich marek, organizuje Innowacyjne Kursy dla Animatorów opierając się na bogatym doświadczeniu w branży animacyjnej.  

  Wydany w języku polskim i angielskim certyfikat, który uzyskasz po zakończeniu Kursu Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Wrocław w Akademii Animatora pozwoli Ci podjęcie pracy w placówkach edukacyjnych, instytucjach kulturalnych i salach zabaw. A może będzie impulsem do rozpoczęcia własnej działalności? Zapisz się na Szkolenie Animator Wrocław, które rozpocznie się 19.05.2018 i zostań Specjalistą od dziecięcych animacji.

Wyznacz następny dzień w mieście na przechadzkę po urokliwym wrocławskim rynku, wjedź na szczyt imponującego Sky Tower i zwiedź wrocławską Halę Stulecia.  

  Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Wrocław przeprowadzanym przez Akademię Animatora zdobędziesz przydatne umiejętności kluczowe w pracy Profesjonalnego Animatora. Dowiesz się, jak robić zachwycające balonowe kształty, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, samemu wykonasz ogromne bańki mydlane, dowiesz się, jak w atrakcyjny sposób przeprowadzać gry i zabawy dla dzieci, a także spotkasz wiele ciekawych osób, które mają podobne pomysły, ambicje i marzenia.  

  Zostań Profesjonalnym Animatorem! Zapisz się na Kurs Animatorów i wejdź do magicznego świata, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i niezwykłą radością.

Ilość miejsc jest limitowana, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zapisz się na Kurs Animatora Wrocław 19.05.2018

Do zobaczenia na Kursie Animatora we Wrocławiu!
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !