Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Wrocław 12.10.2019

Kurs Animatora Wrocław 12.10.2019
Paź

3

2019

Kurs Animatora Wrocław 12.10.2019

Kurs Animatora Wrocław 12.10.2019Kurs Animatora Wrocław

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora organizowany przez Akademię Animatora, dzięki któremu dołączysz do elitarnego grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci!

Na Kurs dla Animatorów we Wrocławiu 12.10.2019 zapraszamy wszystkich, których pasja to animacja! Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy tworzy wydarzenia dla wielu, organizuje Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów bazując na długoletnim doświadczeniu w animacji.Animator Zabaw – zawód przyszłości …

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Wrocław 12.10.2019 organizowanym przez Akademię Animatora zyskasz praktyczne umiejętności niezbędne w zawodzie Profesjonalnego Animatora.

Nauczysz się, jak tworzyć wspaniałe balonowe kształty, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania twarzy, samemu zrobisz ogromne bańki mydlane, nauczysz się, jak w profesjonalny sposób organizować imprezy dla dzieci, oraz spotkasz dużo wspaniałych osób, które mają podobne pomysły, zamierzenia i nadzieje.Dwujęzyczny certyfikat, który zyskasz po zakończeniu Kursu Animatora – Animatora Zabaw dla Dzieci Wrocław w Akademii Animatora pozwoli Ci rozpoczęcie pracy w placówkach edukacyjnych, muzeach, teatrach, bibliotekach i salach zabaw. A może zostanie impulsem do założenia własnej firmy animacyjnej?

Zapisz się na Kurs Animatora we Wrocławiu, które odbędzie się 12.10.2019 i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora.

Przeznacz następny dzień w mieście na spacer po fantastycznym wrocławskim rynku, wjedź na szczyt imponującego Sky Tower i zwiedź wrocławską Halę Stulecia.Zostań Profesjonalnym Animatorem !

Zapisz się na Kurs Animatora i wejdź do niezwykłego świata animacji, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i dorosłą radością. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili !

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatora Wrocław 12.10.2019 – Zapisz się TERAZ !

Spotkajmy się na Kursie Animatora we Wrocławiu !


 

  Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek ! Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy. Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !