Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Wrocław – 18 i 19 kwiecień 2015


Mar

31

2015

Kurs Animatora Wrocław – 18 i 19 kwiecień 2015

logo_akademia_animatora

Akademia Animatora ® zaprasza do Wrocławia na Kurs Animatora !
Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci odbędzie we Wrocławiu dniu 18 kwietnia 2015 roku oraz 19 kwietnia 2015 (do wyboru).
Zapraszamy do zapisywania się na Kurs Animatora we Wrocławiu – Animator Zabaw dla Dzieci. Jest to Profesjonalne Szkolenie dla Animatorów organizowane we Wrocławiu przez Akademię Animatora z Warszawy. Nie przegap takiej szansy i skorzystania ze Szkolenia Animatora!
Zapisz się TERAZ na Profesjonalny Kurs Animatora we Wrocławiu organizowany przez Akademię Animatora

Jeżeli Twoim marzeniem jest zostać Profesjonalnym Animatorem i dołączyć do Elitarnej Grupy Animatorów AKADEMII ANIMATORA ®, której jedynym właścicielem marki „Akademia Animatora” jest Spółka Technologiczna Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, to właśnie jest propozycja dla Ciebie. Zapisz się teraz na szkolenie organizowane przez Akademię Animatora we Wrocławiu.

Obecnie możesz dodatkowo zamówić PAKIET ANIMATORA razem ze Szkoleniem Animatora – „Animator Zabaw dla Dzieci”. TERAZ możesz zamówić STARTER ANIMATORA!
Cena całego Pakietu: Szkolenie + Starter Animatora to tylko 259 złotych brutto


Wykorzystaj niepowtarzalną okazję i zamów Swój Własny Starter Animatora razem ze Szkoleniem Animator Zabaw dla Dzieci, które odbędzie się w Katowicach w dniu 21 marca 2015 roku oraz 22 marca 2015 roku. Kurs organizowany jest przez Akademię Animatora.
Tylko Akademia Animatora organizuje Profesjonalne Szkolenia z Licencją na Zabawianie ! 🙂

Zapisz się na Szkolenie Animatora we Wrocławiu

Do zobaczenia na Szkoleniu Animatora we Wrocławiu !

Pozdrawiamy
Akademia Animatora ®


Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !