Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Wrocław 10.11.2018

Kurs Animatora Wrocław 10.11.2018
Wrz

17

2018

Kurs Animatora Wrocław 10.11.2018

Kurs Animatora Wrocław 10.11.2018

 

Zapisz się na Innowacyjne Szkolenie Animatora organizowane przez Akademię Animatora, dzięki któremu dołączysz do wyjątkowego grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci!

Na Kurs dla Animatorów we Wrocławiu zapraszamy wszystkie osoby, których pasją jest dzielenie się uśmiechem! Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzy wydarzenia dla wielu, organizuje Innowacyjne Kursy dla Animatorów opierając się na bogatym doświadczeniu w animacji.  

  Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci we Wrocławiu organizowanym przez Akademię Animatora zyskasz przydatne umiejętności konieczne w pracy Profesjonalnego Animatora. Dowiesz się, jak tworzyć zachwycające balonowe kształty, na profesjonalnych fantomach nauczysz się elementarnej wiedzy z zakresu ozdabiania buziek, samemu wykonasz wielkie bańki mydlane, dowiesz się, jak w profesjonalny sposób przeprowadzać imprezy dla dzieci, a także poznasz dużo wspaniałych osób, które mają takie same plany, zamierzenia i nadzieje.  

  Wydany w dwóch językach certyfikat, który zdobędziesz po zakończeniu Kursu Animatora – Animatora Zabaw dla Dzieci we Wrocławiu w Akademii Animatora umożliwi Ci rozpoczęcie pracy w żłobkach, przedszkolach, instytucjach kulturalnych i salach zabaw. A może będzie impulsem do założenia własnej firmy animacyjnej?

Zarejestruj się na Kurs Animatora Wrocław, które odbędzie się 10.11.2018 i zostań Specjalistą od dziecięcych animacji. Wyznacz dodatkowy dzień we Wrocławiu na spacer po magicznym wrocławskim rynku, wjedź na szczyt imponującego Sky Tower i zobacz wrocławską Halę Stulecia.  

  Zostań Profesjonalnym Animatorem!

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora i wejdź do magicznego świata, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i niezwykłą radością. Ilość miejsc jest ściśle określona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarejestruj się na Kurs Animatora Wrocław 10.11.2018 – Zapisz się TERAZ!

Do zobaczenia na Szkoleniach Animatora we Wrocławiu!
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !