Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 24.06.2017

Kurs Animatora Warszawa 24.06.2017
Maj

9

2017

Kurs Animatora Warszawa 24.06.2017

Kurs Animatora Warszawa 24.06.2017Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na rutynę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą uzyskasz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy!

Zobacz warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zarejestruj się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zyskaj zawód, który ma przyszłość!

 

 

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak zorganizować pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje uwielbiane przez dzieci, poznasz twórcze i atrakcyjne pomysły na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i zawodu. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie! Rozwijaj się pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i pasją podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

 

 

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i radością. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora współtworzy wydarzenia dla zaufanych marek, przeprowadza Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Doświadczonych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 24.06.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już teraz zacznij pracę w obiecującym zawodzie!

 

 

Szkolenie Animatora Zabaw Dziecięcych w Warszawie to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w swoją karierę!

Zarezerwuj miejsce już teraz! Ucz się od Praktyków branży!

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. Zobaczmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Warszawa 24.06.2017!

Zapisz się teraz na: Kurs Animatora Warszawa! Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)

Hurtownia animatorasklep animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów w Niskich Cenach.

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !