Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 22.09.2019

Kurs Animatora Warszawa 22.09.2019
Wrz

15

2019

Kurs Animatora Warszawa 22.09.2019

Kurs Animatora Warszawa 22.09.2019

Kurs Animatora Warszawa

Kurs Animatora Warszawa 22.09.2019

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa 22.09.2019 przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów !

Na Szkoleniu Animatora w Warszawie dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz ciekawe balonowe kształty uwielbiane przez najmłodszych, poznasz kreatywne i skuteczne pomysły na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby pracujące w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się Twoja pozytywna energia!

Rozwiń skrzydła pod okiem Doświadczonych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i zaangażowaniem podzielą się swoimi kompetencjami i wieloletnim doświadczeniem w branży animacyjnej.  

Zapisz się TERAZ !

  Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i uśmiechem.

Akademia Animatora to niezwykły projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora tworzy wydarzenia dla zaufanych marek w Polsce i w Europie, organizuje Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 22.09.2019.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zdobądź wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dzisiaj rozpocznij pracę w obiecującym profesji!  

Zapisz się na:

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na rutynę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po odbyciu Szkolenia Animatora Warszawa uzyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy! Zobacz warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zapisz się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź profesję, która ma przyszłość!  

Zapisz się TERAZ !

  Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci w Warszawie to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Twoją karierę!

Zapisz się już dziś !

Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów Branży! Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Warszawa 22.09.2019!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)


 

  Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek

Sprawdź również kategorię – Bańki Mydlane i kup: obręcze do baniek, płyn do baniek, sznurki do baniek, zamykanie w bańce, które będą potrzebne do organizacji Imprezy – Magia Wielkich Baniek Mydlanych.

Płyn do BaniekSklep QJoy.plKurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !