Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 20.10.2019

Kurs Animatora Warszawa 20.10.2019
Paź

13

2019

Kurs Animatora Warszawa 20.10.2019

Kurs Animatora Warszawa 20.10.2019Kurs Animatora Warszawa 20.10.2019

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci w Warszawie nie ma miejsca na nudę. Praktyczną wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie Animatora wykorzystasz w codziennej pracy w zawodzie Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.

Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w dwóch językach, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Kursie Animatora Warszawa z „Małą Turystyką”! Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa i uzyskaj profesję, która ma przyszłość!

 

Zapisz się TERAZ !

 

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa 20.10.2019 przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, zrobisz fantazyjne balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz nowatorskie i atrakcyjne pomysły na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby pracujące w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i zawodu. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwiń skrzydła pod okiem Doświadczonych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i energią podzielą się swoimi kompetencjami i wieloletnim doświadczeniem w branży animacyjnej.

 

Zapisz się na:

 

Akademia Animatora to projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i uśmiechem. Właścicielem marki Akademia Animatora jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora współtworzy eventy dla zaufanych marek w kraju i na świecie, przeprowadza Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

Zapisz się na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 20.10.2019.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, otrzymaj dwujęzyczny certyfikat i już teraz rozpocznij pracę w rozwojowym zawodzie!

 

Zapisz się TERAZ !

 

Innowacyjne Szkolenie Animatora Zabaw Dziecięcych w Warszawie to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Twoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce już teraz! Ucz się od Praktyków branży! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Innowacyjnym Kursie Animatora Warszawa 20.10.2019!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora WarszawaDołącz do nas!

Zapraszamy!:-)


 

  Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek

Sprawdź również kategorię – Bańki Mydlane i kup: obręcze do baniek, płyn do baniek, sznurki do baniek, zamykanie w bańce, które będą potrzebne do organizacji Imprezy – Magia Wielkich Baniek Mydlanych.

Płyn do BaniekSklep QJoy.plKurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !