Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017

Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017
Paź

23

2017

Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017

Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!
Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na monotonię. Praktyczną wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.
Po ukończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w języku polskim i angielskim, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci. Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa z wycieczką po Stolicy!

Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zyskaj zawód, który ma przyszłość!

 

 

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów! Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak zorganizować pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, zrobisz wspaniałe balonowe kreacje uwielbiane przez dzieci, poznasz kreatywne i efektywne pomysły na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby pracujące w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i zawodu. Liczy się Twoja pozytywna energia!
Rozwijaj się pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i energią podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się umiejętnościami i pozytywną energią. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora współtworzy eventy dla zaufanych marek, przeprowadza Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki.

 

 

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 19.11.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, otrzymaj dwujęzyczny certyfikat i już dziś rozpocznij pracę w obiecującym zawodzie!

Kurs Animatora – Animator Zabaw z Dziećmi w Warszawie to doskonała inwestycja we własny rozwój i w Twoją karierę!

Zarezerwuj miejsce już teraz! Ucz się od Profesjonalistów!
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie czekaj z zapisem do ostatniej chwili.
Spotkajmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora by Akademia Animatora – Profesjonalny Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)Zapraszamy do Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !