Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 16.06.2018

Kurs Animatora Warszawa 16.06.2018
Maj

15

2018

Kurs Animatora Warszawa 16.06.2018

Kurs Animatora Warszawa 16.06.2018Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w dniu 16.06.2018, przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz wielkich baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz ciekawe balonowe kształty uwielbiane przez najmłodszych, poznasz nowatorskie i skuteczne pomysły na animacje dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej! Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i zawodu. Liczy się Twoja pozytywna energia!

Rozwiń skrzydła pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i zaangażowaniem podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.Akademia Animatora to niezwykły projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i pozytywną energią.

Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora organizuje eventy dla zaufanych marek w kraju i na świecie, organizuje Specjalistyczne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Doświadczonych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 16.06.2018.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zdobądź wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dzisiaj rozpocznij pracę w wymarzonym profesji!Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na rutynę. Praktyczną wiedzę, którą uzyskasz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po odbyciu Szkolenia Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w języku polskim i angielskim, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa z „Małą Turystyką”! Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zarejestruj się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i uzyskaj profesję, która ma przyszłość!Szkolenie Animatora Zabaw Dziecięcych w Warszawie to doskonała inwestycja w Twój rozwój i w Twoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce już teraz!

Ucz się od Praktyków branży! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. Spotkajmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Warszawa 16.06.2018 !

Zapisz się teraz na: Kurs Animatora Warszawa! Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)Zobacz również:

Kurs Animatora Warszawa

Sklep Weselny

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !