Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 07.10.2018

Kurs Animatora Warszawa 07.10.2018
Sie

30

2018

Kurs Animatora Warszawa 07.10.2018

Kurs Animatora Warszawa 07.10.2018

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Praktyczną wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa uzyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz udział w Szkoleniu Animatora Warszawa z „Małą Turystyką”! Zobacz warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa i uzyskaj profesję, która ma przyszłość!Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i uśmiechem.

Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora organizuje wydarzenia dla zaufanych marek w kraju i na świecie, organizuje Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 07.10.2018. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dzisiaj zacznij pracę w wymarzonym profesji!Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa 07.10.2018 organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak zorganizować pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz wyjątkowe balonowe kształty uwielbiane przez najmłodszych, poznasz nowatorskie i skuteczne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby działające w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i zawodu. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwiń skrzydła pod okiem Doświadczonych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i energią podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w pracy w animacji.Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci w Warszawie to inwestycja w Twój rozwój i w Twoją karierę! Zarezerwuj miejsce już teraz!

Ucz się od Profesjonalistów! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. Do zobaczenia na Innowacyjnym Kursie Animatora Warszawa 07.10.2018!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)Zobacz również:

Kurs Animatora Warszawa

Sklep Weselny

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !