Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 06.05.2017

Kurs Animatora Warszawa 06.05.2017
Mar

9

2017

Kurs Animatora Warszawa 06.05.2017

Kurs Animatora Warszawa 06.05.2017

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.

Po odbyciu Szkolenia Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz udział w Szkoleniu Animatora Warszawa z wycieczką po mieście! Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zapisz się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zyskaj profesję, która ma przyszłość!

 

 

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz wielkich baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, zrobisz wspaniałe balonowe kreacje uwielbiane przez najmłodszych, poznasz twórcze i efektywne pomysły na animacje dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby działające w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i zawodu. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwijaj się pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i pasją podzielą się swoimi kompetencjami i długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

 

 

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Akademia Animatora tworzy eventy dla zaufanych marek w Polsce, przeprowadza Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 6.05.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zyskaj dwujęzyczny certyfikat i już dziś zacznij pracę w upragnionym zawodzie!

 

 

Profesjonalne Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa to doskonała inwestycja we własny rozwój i w swoją przyszłość!

Zapisz się już dziś!

Ucz się od Profesjonalistów!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora Warszawa 6.05.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa Dołączysz do nas?

Zapraszamy!:-)

Hurtownia animatorasklep animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów w Niskich Cenach.

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !