Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Warszawa 03.03.2018

Kurs Animatora Warszawa 03.03.2018
Sty

15

2018

Kurs Animatora Warszawa 03.03.2018

Kurs Animatora Warszawa 03.03.2018Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci! Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Pożyteczną wiedzę, którą zyskasz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa.

Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa otrzymasz certyfikat w dwóch językach, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz udział w Szkoleniu Animatora Warszawa z wycieczką po mieście! Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zapisz się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i uzyskaj profesję, która ma przyszłość!Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak zorganizować pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz ciekawe balonowe kreacje uwielbiane przez najmłodszych, poznasz twórcze i atrakcyjne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej! Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i zawodu.

Liczy się Twoja pozytywna energia!

Rozwijaj się pod okiem Doświadczonych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i pasją podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w animacji.Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora współtworzy eventy dla zaufanych marek, przeprowadza Profesjonalne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 03.03.2018.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, otrzymaj dwujęzyczny certyfikat i już dziś zacznij pracę w rozwojowym zawodzie!Szkolenie Animatora Zabaw Dziecięcych Warszawa to doskonała inwestycja w Twój rozwój osobisty i w swoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce już teraz!

Ucz się od Praktyków branży!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Innowacyjnym Kursie Animatora Warszawa 03.03.2018!

Zapisz się teraz na: Kurs Animatora Warszawa!

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)Zobacz również:

Kurs Animatora Warszawa

Sklep Weselny

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !