Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Szczecin 29.09.2019

Kurs Animatora Szczecin 29.09.2019
Wrz

18

2019

Kurs Animatora Szczecin 29.09.2019

Kurs Animatora Szczecin 29.09.2019

Kurs Animatora Szczecin

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin zorganizowany przez Akademię Animatora oferuje szereg nowych, wyjątkowych możliwości. Jako Absolwent Akademii Animatora zostaniesz Profesjonalnym Animatorem zdobywając zatrudnienie w żłobkach, przedszkolach i szkołach, muzeach, bibliotekach i teatrach, punktach usługowych, a także podczas organizacji eventów masowych i kameralnych z udziałem najmłodszych.

Po odbytym Kursie Animatora Szczecin i otrzymaniu dwujęzycznego Certyfikatu zobacz wspaniały Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na niekonwencjonalną wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a wieczorem wybierz się na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 

 

Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin! Już teraz zarejestruj się na Szkolenie Animatora w Szczecinie by Akademia Animatora, które odbędzie się 29.09.2019 w Szczecinie.

Uczestnictwo w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Ci profesjonalne przygotowanie do pracy w profesji Animatora.

Czego nauczysz się na Kursie Animatora?

Ozdabiania twarzy, robienia wielkich baniek mydlanych, robienia wyjątkowych balonowych kształtów, efektywnych sposobów na gry i zabawy dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także wiele, wiele więcej!

 

 

Akademia AnimatoraSzkolenia z Licencją na Zabawianie™ to ceniona Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy. Profesjonalny Kurs dla Animatorów Szczecin to efekt wyjątkowej pasji i wieloletniego doświadczenia w branży animacyjnej.

Zaproś do uczestnictwa w Kursie Animatora w Szczecinie swoich domowników, zapisz się razem z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Szczecin, który odbędzie się w dniu 29.09.2019 zapraszamy zarówno osoby jak dotąd niezwiązane z branżą animacyjną, jak i Wykwalifikowanych Animatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać nowe, fascynujące znajomości.

 

 

Zapisz się na Kurs Animatora Szczecin 29.09.2019 organizowany przez Akademię Animatora. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki oraz wspierać Cię. Bo taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż tylko szkolenia i kursy.

Akademię Animatora tworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zapisz się na Szkolenie Animatora Szczecin 29.09.2019 – Zarezerwuj miejsce !

Do zobaczenia na Kursie Animatora w Szczecinie!


 

  Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek ! Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy. Bańki MydlaneSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !