Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017
Wrz

2

2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ to obdarzana Zaufaniem Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Profesjonalne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wspaniałej pasji i długoletniego doświadczenia w animacji.

Namów do uczestnictwa w Szkoleniu Animatora Szczecin swoją rodzinę, zarejestruj się wspólnie z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem.

Na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby jak dotąd niemające doświadczenia w animacji, jak i Wykwalifikowanych Animatorów, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje i spotkać osoby, które mają takie same pasje i marzenia.  

  Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin organizowany przez Akademię Animatora proponuje wiele nowych, fantastycznych możliwości. Jako osoba, która ukończy Kurs Animatora staniesz się Profesjonalnym Animatorem zdobywając pracę w żłobkach, przedszkolach i szkołach, instytucjach kulturalnych, punktach usługowych, a także podczas organizacji imprez zbiorowych i skromnych z udziałem najmłodszych.

Po ukończonym Kursie Animatora Szczecin i odebraniu wydanego w dwóch językach Certyfikatu odwiedź imponujący Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na intrygującą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku przyjdź na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!  

  Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już dzisiaj zapisz się na Kurs Animatora Szczecin organizowany przez Akademię Animatora, które rozpocznie się 15.10.2017 w Szczecinie. Udział w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Ci solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora.

Czego nauczysz się na Kursie Animatora?

Malowania twarzy, tworzenia ogromnych baniek mydlanych, robienia wspaniałych balonowych kształtów, efektywnych sposobów na gry i zabawy dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także wiele, wiele więcej!  

  Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatorów Szczecin 15.10.2017 by Akademia Animatora, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najgłośniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.

Akademię Animatora tworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017 – Zapisz się Zobaczmy się na Kursach Animatora w Szczecinie!Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !