Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Szczecin 14.10.2018

Kurs Animatora Szczecin 14.10.2018
Sie

30

2018

Kurs Animatora Szczecin 14.10.2018

Kurs Animatora Szczecin 14.10.2018

Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już dziś zarejestruj się na Kurs Animatora Szczecin by Akademia Animatora, które rozpocznie się 14.10.2018 w Szczecinie. Uczestnictwo w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Ci profesjonalne przygotowanie do pracy w profesji Animatora.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora?

Malowania twarzy, robienia wielkich baniek mydlanych, tworzenia wyjątkowych balonowych kształtów, efektywnych sposobów na animacje dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także dużo, dużo więcej!  

  Akademia Animatora to Zaufana Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Specjalistyczne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wyjątkowej pasji i wieloletniego doświadczenia w branży animacyjnej.

Zaproś do udziału w Szkoleniu Animatora Szczecin swoich domowników, zapisz się wspólnie z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem.

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 14.10.2018 zapraszamy zarówno osoby jak dotąd niemające doświadczenia w animacji, jak i Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać nowe, fascynujące znajomości.  

  Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora proponuje szereg nowych, wyjątkowych możliwości.

Jako Absolwent Akademii Animatora staniesz się Profesjonalnym Animatorem otrzymując zatrudnienie w żłobkach, przedszkolach i szkołach, instytucjach kulturalnych, punktach usługowych, a także podczas organizacji wydarzeń masowych i skromnych z udziałem dzieci.

Po zakończonym Kursie Animatora Szczecin i odebraniu wydanego w dwóch językach Certyfikatu zwiedź fantastyczny Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na intrygującą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku wybierz się na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!  

  Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów Szczecin 14.10.2018 by Akademia Animatora, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora tworzą osoby, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Szczecin 14.10.2018 – Zapisz się!

Do zobaczenia na Kursie Animatora w Szczecinie!Zobacz również:

Kurs Animatora Warszawa

Sklep Weselny

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !