Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018

Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018
Maj

17

2018

Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018

Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018

Akademia Animatora zaprasza na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin – 09.06.2018!

Już dziś zapisz się na Szkolenie Animatora Szczecin, które odbędzie się 09.06.2018. Udział w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Szczecin zapewni Ci pełne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora?

Malowania buziek, wytwarzania gigantycznych baniek mydlanych, robienia wyjątkowych balonowych kreacji, atrakcyjnych sposobów na animacje dla dzieci w domu i w plenerze, a także wiele, wiele więcej!  

  Akademia Animatora to ceniona marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Specjalistyczne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wspaniałej pasji i wieloletniego doświadczenia w branży animacyjnej.

Namów do uczestnictwa w Szkoleniu Animatora Szczecin swoją rodzinę, zapisz się razem z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin zapraszamy zarówno osoby dotychczas niemające doświadczenia w animacji, jak i Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje i spotkać osoby, które mają takie same pasje i marzenia.  

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin organizowany przez Akademię Animatora oferuje wiele nowych, fantastycznych możliwości. Jako osoba, która ukończy Kurs Animatora zostaniesz Profesjonalnym Animatorem znajdując zatrudnienie w żłobkach, przedszkolach i szkołach, instytucjach kulturalnych, punktach usługowych, a także podczas organizacji wydarzeń zbiorowych i skromnych z udziałem najmłodszych.

Po ukończonym Kursie Animatora Szczecin i otrzymaniu wydanego w dwóch językach certyfikatu zobacz imponujący Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na niekonwencjonalną wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku wybierz się na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!  

  Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów Szczecin, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najgłośniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż Kurs Animatora.

Akademię Animatora współtworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zapisz się na Kurs Animatorów Szczecin 09.06.2018

Zarejestruj się Spotkajmy się na szkoleniach animatora w Szczecinie!Zobacz również:

Kurs Animatora Warszawa

Sklep Weselny

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !