Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Rumia 14.04.2018

Kurs Animatora Rumia 14.04.2018
Kwi

9

2018

Kurs Animatora Rumia 14.04.2018

Kurs Animatora Rumia 14.04.2018

Zostań Profesjonalnym Animatorem!

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów i wejdź do magicznego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i dorosłą radością. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!  

  Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy to marka zaufana wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Rumia zapraszamy Animatorów i Opiekunów zajmujących się profesjonalną animacją, Rodziców i Dziadków, Ciocie i Wujków, którzy chcą uzyskać nowe wyjątkowe umiejętności, które pomogą im w sposób skuteczny i inspirujący spędzić czas z dziećmi, a także osoby uczące się i studiujące, którzy chcą uzyskać profesję, który z łatwością można skoordynować z nauką lub obowiązkami domowymi i zawodowymi.

Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Rumia dowiesz się tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL, robić wspaniałe balonowe kształty, malować buźki na profesjonalnych fantomach i nie tylko!  

  Zarejestruj się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Rumia przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy, który odbędzie się 14.04.2018.

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który łączy w sobie zamiłowanie do animacji i zaangażowanie w wyjątkowe projekty edukacyjne. Akademia Animatora zajmuje się organizacją profesjonalnych eventów dla zaufanych marek w kraju i za granicą oraz Specjalistycznych Szkoleń dla Animatorów.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Rumia umożliwi Ci zobaczenie, jak wygląda praca Profesjonalnego Animatora, zdobyć dające się zastosować w praktyce umiejętności z zakresu animacji i zyskać profesję, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce i za granicą.  

  Zapisz się na Kurs Animatora wspólnie ze swoją mamą, siostrą, najlepszą przyjaciółką lub nakłoń do zarejestrowania się swojego męża lub partnera. Razem weźcie udział we wspaniałej przygodzie, jaką jest praca w animacji!

Przydatne umiejętności, które uzyskacie na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Rumia zastosujecie w pracy i w domu, nauczycie się w sposób bardziej kreatywny patrzeć na codzienne obowiązki. A po Szkoleniu Animatora zobaczcie, jak wiele ma do zaoferowania Trójmiasto! Wyruszcie na przechadzkę po gdańskim Starym Mieście, zobaczcie Europejskie Centrum Solidarności lub złapcie wiatr w żagle na sopockiej plaży.  

  Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatorów Rumia – 14.04.2018

Zapisz się Kurs Animatora Rumia 14.04.2018

Spotkajmy się na Kursie Animatora w Rumi!
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !