Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Poznań 24.03.2018

Kurs Animatora Poznań 24.03.2018
Sty

18

2018

Kurs Animatora Poznań 24.03.2018

Kurs Animatora Poznań 24.03.2018

 Akademia Animatora przeprowadza Innowacyjne Kursy dla Animatorów w punktach szkoleniowych na terenie całej Polski. Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań, które rozpocznie się 24.03.2018 da Ci solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora.

Kurs Animatora Poznań to także fantastyczna okazja, aby w ciekawy sposób wykorzystać weekend. Po odbytym Szkoleniu Animatora odwiedź poznański Stary Rynek, zwiedź imponujący Zamek Cesarski, wykorzystaj intensywnie czas nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu lub wykorzystaj następny dzień na wypad do Wielkopolskiego Parku Narodowego.  

  Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań organizowany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. to marka ceniona wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Poznań zdobędziesz gruntowne przygotowanie do pracy w profesji Animatora. Nauczysz się na profesjonalnych fantomach, w jaki sposób malować twarze, samemu wykonasz gigantyczne bańki mydlane, bez których nie może się obejść żadna impreza plenerowa, poznasz nowe, wyjątkowe pomysły na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku, wykonasz wyjątkowe balonowe kształty i dużo, dużo więcej!  

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Poznaniu przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie to oferta skierowana do wszystkich Animatorów, Opiekunów, Rodziców i Dziadków.

Zapisz się na Szkolenie Animatora Poznań, na którym, pod okiem Doświadczonych Trenerów, zyskasz nowe, wspaniałe umiejętności, spotkasz fantastycznych ludzi, którzy mają takie same pasje i uzyskasz Certyfikat w języku polskim i angielskim, który otworzy przed Tobą drzwi do świata dziecięcej animacji.  

  Zapisz się na Kurs Animatorów Poznań, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie.

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatora w Poznaniu 24.03.2018

Zarezerwuj miejsce – Kurs Animatora Poznań 24.03.2018

Spotkajmy się koniecznie na Szkoleniach Animatora w Poznaniu!Zobacz również:

Kurs Animatora Poznań

Sklep Weselny

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !