Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Poznań 17.11.2018

Kurs Animatora Poznań 17.11.2018
Wrz

3

2018

Kurs Animatora Poznań 17.11.2018

Kurs Animatora Poznań 17.11.2018

Akademia Animatora organizuje Innowacyjne Kursy dla Animatorów w centrach szkoleniowych na terenie całego kraju. Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci w Poznaniu, które rozpocznie się 17.11.2018 zapewni Ci solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora. Kurs Animatora Poznań to także doskonała okazja, aby w twórczy sposób spędzić weekend. Po zakończonym Kursie Animatora odwiedź poznański Stary Rynek, zwiedź imponujący Zamek Cesarski, wykorzystaj aktywnie czas nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu lub wykorzystaj dodatkowy dzień na wycieczkę do Wielkopolskiego Parku Narodowego.  

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Poznaniu przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie to oferta skierowana do wszystkich osób pracujących w branży animacyjnej, Opiekunów, Rodziców i Dziadków.

Zapisz się na Kurs Animatora Poznań, na którym, pod okiem Profesjonalnych Trenerów, otrzymasz nowe, wspaniałe umiejętności, poznasz cudownych ludzi, którzy mają takie same pasje i zdobędziesz Certyfikat w języku polskim i angielskim, który otworzy przed Tobą drzwi do świata animacji dla dzieci.  

  Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. to marka ceniona wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców. Na Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Poznań zdobędziesz gruntowne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora. Nauczysz się na profesjonalnych fantomach, w jaki sposób ozdabiać twarze, samemu wykonasz gigantyczne bańki mydlane, bez których nie może się obejść żadna zabawa w plenerze, poznasz nowe, fantastyczne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku, stworzysz wyjątkowe balonowe kształty i dużo, dużo więcej!  

  Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatorów Poznań, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż szkolenie. Akademię Animatora współtworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zarejestruj się na Kurs Animatora w Poznaniu 17.11.2018

Zarejestruj się – Kurs Animatora Poznań 17.11.2018

Do zobaczenia koniecznie na Kursie Animatora w Poznaniu!Zobacz również:

Kurs Animatora Poznań

Sklep Weselny

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !