Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Poznań 13.10.2019

Kurs Animatora Poznań 13.10.2019
Paź

3

2019

Kurs Animatora Poznań 13.10.2019

Kurs Animatora Poznań 13.10.2019Kurs Animatora Poznań

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy to oferta skierowana do wszystkich osób pracujących w branży animacyjnej, Opiekunów, Rodziców i Dziadków.

Zarejestruj się na Kurs Animatora w Poznaniu, na którym, pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, otrzymasz nowe, fantastyczne umiejętności, poznasz wspaniałych ludzi, którzy podzielają Twoją pasję i zyskasz Certyfikat w języku polskim i angielskim, który otworzy przed Tobą drzwi do świata dziecięcej animacji.

 

 

Akademia Animatora przeprowadza Specjalistyczne Kursy dla Animatorów w centrach szkoleniowych w całym kraju. Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci w Poznaniu, które odbędzie się 13.10.2019 da Ci pełne przygotowanie do pracy w profesji Profesjonalnego Animatora.

Kurs Animatora Poznań to także doskonała okazja, aby w aktywny sposób wykorzystać weekend. Po odbytym Szkoleniu Animatora udaj się na poznański Stary Rynek, zwiedź imponujący Zamek Cesarski, spędź intensywnie czas nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu lub wykorzystaj następny dzień na wyjazd do Wielkopolskiego Parku Narodowego.

 

 

Zapisz się na Kurs – Animator Zabaw dla Dzieci w Poznaniu 13.10.2019 organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy. Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. to marka doceniana wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Poznań otrzymasz gruntowne przygotowanie do pracy w profesji Animatora. Nauczysz się na profesjonalnych fantomach, w jaki sposób malować buźki, bez niczyjej pomocy wykonasz wielkie bańki mydlane, bez których nie może się obejść żadna zabawa w plenerze, poznasz nowe, ciekawe inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku, wykonasz fantazyjne balonowe kreacje i dużo, dużo więcej!

 

 

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Poznań, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą osoby, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy. Zarejestruj się na Kurs Animatora Poznań 13.10.2019

Do zobaczenia koniecznie na Szkoleniu Animatora w Poznaniu !
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !