Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Łódź 24.06.2018

Kurs Animatora Łódź 24.06.2018
Cze

5

2018

Kurs Animatora Łódź 24.06.2018

Kurs Animatora Łódź 24.06.2018Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Łodzi i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Szkolenie Animatora Łódź prowadzone przez Doświadczonych Trenerów to praktyczna wiedza, indywidualne podejście do Uczestnika Szkolenia, fachowy sprzęt animacyjny i wyjątkowa atmosfera.

Nauka, zabawa i praktyka to trzy elementy, które pomogą Ci w prosty sposób przyswoić wiedzę niezbędną w pracy Animatora Zabaw dla Dzieci. Jako Absolwent Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci Łódź zdobędziesz certyfikat w dwóch językach, który stanie się Twoją przepustką do wspaniałego świata animacji!  

  Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zaprasza na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź!

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Łódź, które wystartuje 24.06.2018 i zacznij swoją wspaniałą przygodę z animacją. Akademia Animatora to marka, którą zaufaniem obdarzyło już tysiące Absolwentów, Klientów i Pracodawców. Doświadczeni Trenerzy posiadający długoletnie doświadczenie w branży animacyjnej na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, które wykorzystują każdego dnia.  

  Kto może zarejestrować się na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Łódź?

Każda osoba, której pasja to animacja!

Zachęcamy do wzięcia udziału osoby z doświadczeniem w animacji, wszystkich, którzy dopiero myślą o podjęciu pracy w zawodzie Animatora, a także Rodziców i Dziadków, którzy pragną dowiedzieć się, jak w kreatywny sposób zorganizować czas swoim pociechom. Kurs Animatora Łódź organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy to wyjątkowa okazja, aby zwiedzić ulubione punkty w Łodzi lub poznać miasto z zupełnie innej strony.

Przeznacz dodatkowy dzień, aby odwiedzić sławną ulicę Piotrkowską, zwiedź łódzką Manufakturę, a gdy zmęczysz się miejskim hałasem, wybierz się do magicznego Parku Łagiewniki.  

  Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Łódź to inwestycja w Twój rozwój i w Swoją karierę!

Zarezerwuj miejsce teraz! Zdobywaj wiedzę od Praktyków branży! Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Innowacyjnym Kursie Animatora Łódź 24.06.2018!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Łódź – Dołączysz do nas!

Zapraszamy!:-)Zobacz również:

Sklep Weselny

Party Shop

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !