Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Łódź 19.10.2019

Kurs Animatora Łódź 19.10.2019
Paź

5

2019

Kurs Animatora Łódź 19.10.2019

Kurs Animatora Łódź 19.10.2019

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zachęca do zapisania się na Innowacyjny Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Łódź!

Zapisz się na Kurs Animatora Łódź, który odbędzie się 19.10.2019 i zacznij swoją wspaniałą przygodę jaką jest animacja. Akademia Animatora to marka, którą zaufaniem obdarzyło już tysiące Absolwentów, Klientów i Pracodawców. Wykwalifikowani Trenerzy posiadający bogate doświadczenie w animacji na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, które stosują w swojej codziennej pracy.

 

 

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Łodzi 19.10.2019 i zobacz, jak wiele możesz uzyskać. Szkolenie Animatora Łódź prowadzone przez Wykwalifikowanych Trenerów to przydatna wiedza, indywidualne podejście do Uczestnika Szkolenia, fachowy sprzęt animacyjny i wspaniała atmosfera.

Nauka, zabawa i praktyka to trzy elementy, które pomogą Ci w łatwy sposób przyswoić wiedzę kluczową w profesji Animatora Zabaw dla Dzieci. Jako Absolwent Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci Łódź zdobędziesz certyfikat w dwóch językach, który będzie Twoją przepustką do wyjątkowego świata animacji !

 

 

Kto może zarejestrować się na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Łódź?

Wszyscy, którzy kochają pracę z dziećmi! Zapraszamy osoby z doświadczeniem w animacji, wszystkich, którzy dopiero myślą o podjęciu pracy w zawodzie Animatora, a także Rodziców i Dziadków, którzy chcą dowiedzieć się, jak w wyjątkowy sposób wypełnić czas swoim dzieciom.

Kurs Animatora Łódź przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy to fantastyczna okazja, aby zwiedzić ulubione punkty w Łodzi lub poznać miasto z zupełnie innej strony. Poświęć dodatkowy dzień, aby zobaczyć znaną ulicę Piotrkowską, zwiedź łódzką Manufakturę, a gdy zmęczysz się miejskim hałasem, wstąp do urokliwego Parku Łagiewniki.

 

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź to doskonała inwestycja w Twój rozwój i w Twoją karierę!

Zarezerwuj miejsce już teraz! Ucz się od Praktyków branży!

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora Łódź 19.10.2019!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Łódź

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Bańki MydlaneSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !