Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Łódź 18.11.2018

Kurs Animatora Łódź 18.11.2018
Wrz

3

2018

Kurs Animatora Łódź 18.11.2018

Kurs Animatora Łódź 18.11.2018

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci i przekonaj się, jak dużo możesz zyskać. Szkolenie Animatora Łódź przeprowadzane przez Wykwalifikowanych Trenerów to praktyczna wiedza, indywidualne podejście do Uczestnika Szkolenia, profesjonalny sprzęt animacyjny i wyjątkowa atmosfera. Nauka, zabawa i praktyka to trzy elementy, które pomogą Ci w szybki sposób przyswoić wiedzę kluczową w profesji Animatora Zabaw dla Dzieci. Jako Absolwent Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci Łódź otrzymasz certyfikat w dwóch językach, który będzie Twoją przepustką do fantastycznego świata animacji!  

  Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy zaprasza na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź! Zapisz się na Szkolenie Animatora Łódź, które odbędzie się 18.11.2018 i rozpocznij swoją fantastyczną przygodę jaką jest animacja. Akademia Animatora to marka, którą zaufaniem obdarzyło już tysiące Kursantów, Klientów i Pracodawców. Profesjonalni Trenerzy posiadający długoletnie doświadczenie w branży animacyjnej na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź podzielą się swoją wiedzą i przydatnymi umiejętnościami, które wykorzystują każdego dnia.  

  Kto może zapisać się na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Łódź? Każda osoba, której pasja to animacja! Zapraszamy osoby z doświadczeniem w animacji, wszystkich, którzy dopiero chcą podjąć pracę w profesji Animatora, a także Rodziców i Dziadków, którzy chcą nauczyć się, jak w wyjątkowy sposób wypełnić czas swoim pociechom. Kurs Animatora Łódź organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy to wyjątkowa okazja, aby zahaczyć o ulubione miejsca w Łodzi lub poznać miasto z zupełnie innej strony. Wykorzystaj dodatkowy dzień, aby odwiedzić słynną ulicę Piotrkowską, odwiedź łódzką Manufakturę, a gdy zmęczysz się miejskim zgiełkiem, wstąp do magicznego Parku Łagiewniki.  

  Profesjonalne Szkolenie Animator Zabaw Dziecięcych Łódź to doskonała inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Swoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce już teraz! Zdobywaj wiedzę od Praktyków branży! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Innowacyjnym Kursie Animatora Łódź 18.11.2018!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Łódź – Dołącz do nas! Zapraszamy!🙂Zobacz również:

Sklep Weselny

Party Shop

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !