Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Kielce 22.04.2017

Kurs Animatora Kielce 22.04.2017
Mar

15

2017

Kurs Animatora Kielce 22.04.2017

Kurs Animatora Kielce 22.04.2017

Szkolenie Animatora Kielce pozwoli Ci odkryć pokłady niespożytkowanej dotąd energii!

Zawód Animatora to coś więcej niż zwykła praca, to pasja, która uzależnia i daje ogromną satysfakcję.

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy zaprasza na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Kielce, na którym nauczysz się podstawowych technik malowania buziek, tworzenia gigantycznych baniek mydlanych, robienia ciekawych balonowych kreacji i przeprowadzania efektywnych i atrakcyjnych animacji sportowych i plastycznych dla dzieci.  

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Kielce to oferta dla wszystkich, których pasją jest animacja! Profesjonalnym Animatorem może zostać każda osoba, która lubi wyzwania i umie zarazić wszystkich uczestników zabawy pozytywną energią.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Kielce organizowany przez Akademię Animatora 22.04.2017 – to będzie prawdziwy przełom w Twojej karierze zawodowej!

Uzyskasz nowe umiejętności, które wykorzystasz w praktyce już na Szkoleniu Animatora, spotkasz wspaniałe osoby z różnych miejsc Polski i zdobędziesz certyfikat w języku polskim i angielskim, który pozwoli Ci rozpoczęcie pracy w profesji Animatora, a nawet założenie własnej działalności!  

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Kielce w Akademii Animatora jest dla wszystkich, którzy mają wielkie serce do pracy z dziećmi.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Kielce, jeżeli szukasz ciekawej, twórczej i rozwijającej pracy, jeśli jesteś Mamą lub Tatą, który chce zainspirować dzieci do kreatywnych działań, a także, jeżeli pracujesz jako Animator i chcesz rozszerzyć swoją wiedzę i uzyskać nowe umiejętności.

Po ukończeniu Kursu Animatora Kielce wybierz się na spacer po mieście! Odwiedź urokliwy Pałac Biskupów Krakowskich, przejdź się ulicą Henryka Sienkiewicza, wytyczona w latach 20. XIX w. i wykorzystaj kolejny dzień na odpoczynek w Kielcach.  

  Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Kielce to inwestycja we własny rozwój i w Swoją karierę! Zarezerwuj miejsce już teraz!

Ucz się od Profesjonalistów!

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Zobaczmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Kielce 22.04.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Kielce

Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !