Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

Kurs Animatora Katowice 28.05.2017
Mar

29

2017

Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

Wybierz Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora. Na Szkoleniu Animatora Katowice uzyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, zyskasz dwujęzyczny certyfikat, poznasz wielu ciekawych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie. Po Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do podjęcia pracy w najradośniejszym zawodzie świata.

Zarejestruj się na Kurs Animatora razem ze swoją przyjaciółką, a po Szkoleniu Animatora odwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową część miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najpiękniejszych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!  

  Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 28.05.2017.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i zaangażowaniem działają w dziedzinie animacji.

Akademia Animatora organizuje Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów, a także tworzy profesjonalne eventy dla wielu cenionych marek.  

  Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który zyskuje w na terenie kraju coraz większą popularność.

Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to doskonała inwestycja w Twoją karierę zawodową. Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci dowiesz się, jak powstają bańki mydlane w imponującym rozmiarze i samemu je wykonasz, nauczysz się podstawowych technik ozdabiania buziek na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak z powodzeniem przeprowadzać animacje dla najmłodszych i własnoręcznie wykonasz fantastyczne balonowe kreacje.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!  

  Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Katowice, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.

Akademię Animatora współtworzą osoby, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów Katowice – Zarezerwuj miejsce.

Spotkajmy się na Kursie Animatora Katowice!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !