Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Katowice 23.06.2018

Kurs Animatora Katowice 23.06.2018
Cze

3

2018

Kurs Animatora Katowice 23.06.2018

Kurs Animatora Katowice 23.06.2018Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która zyskuje w na terenie kraju coraz większą popularność. Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to doskonała inwestycja w Twoją karierę zawodową.

Na Kursie Animator Zabaw dla Dzieci dowiesz się, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL i własnoręcznie je wykonasz, nauczysz się kluczowych technik ozdabiania twarzy na profesjonalnych fantomach, dowiesz się, jak skutecznie przeprowadzać gry i zabawy dla dzieci i samemu wykonasz wyjątkowe balonowe kształty.

Zarejestruj się na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!  

  Wybierz Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice – 23.06.2018 organizowany przez Akademię Animatora.

Na Szkoleniu Animatora Katowice uzyskasz pożyteczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, zdobędziesz wydany w języku polskim i angielskim Certyfikat, spotkasz wielu ciekawych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najweselszym zawodzie świata. Zapisz się na Szkolenie Animatora razem ze swoją najlepszą koleżanką, a po Kursie Animatora zobaczcie Nikiszowiec – historyczną dzielnicę miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najcenniejszych zabytkach architektury lat 20. i 30. XX wieku, a po zachodzie słońca koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!  

  Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który rozpocznie się 23.06.2018 w Katowicach. Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy tworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i zaangażowaniem działają w dziedzinie animacji.

Akademia Animatora przeprowadza Innowacyjne Kursy dla Animatorów, a także organizuje profesjonalne wydarzenia dla wielu cenionych Marek.  

  Zapisz się na Kurs Animatora Katowice, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie.

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż Kurs Animatora. Akademię Animatora współtworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

Zapisz się na Szkolenie Animatorów w Katowicach – Zapisz się !

Spotkajmy się na Kursie Animatora Katowice – 23.06.2018 !Zobacz również:

Kurs Animatora Katowice

Sklep Weselny

Party Shop

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !