Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Katowice 21.09.2019

Kurs Animatora Katowice 21.09.2019
Wrz

14

2019

Kurs Animatora Katowice 21.09.2019

Kurs Animatora Katowice 21.09.2019

Kurs Animatora Katowice

Kurs Animatora Katowice 21.09.2019

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który zyskuje w na terenie kraju coraz większą popularność. Specjalistyczny Szkolenie Animatorów Zabaw z Dziećmi Katowice to doskonała inwestycja w Twoją przyszłość.

Na Kursie Animator Zabaw dla Dzieci zobaczysz, jak powstają bańki mydlane w rozmiarze XXL i samemu je wykonasz, nauczysz się kluczowych technik ozdabiania buziek na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak z powodzeniem przeprowadzać animacje dla dzieci i własnoręcznie zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje.

Zapisz się na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw z Dziećmi w Katowicach organizowany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów !

 

 

Wybierz Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice – 21.09.2019 organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy.

Na Szkoleniu Animatora Zabaw Katowice uzyskasz pożyteczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, uzyskasz wydany w dwóch językach Certyfikat, spotkasz wielu ciekawych ludzi, zdobędziesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie. Po Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem przygotowanym do podjęcia pracy w najradośniejszym zawodzie na świecie.

Zapisz się na Kurs Animatora wraz ze swoją przyjaciółką, a po Szkoleniu Animatora zwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową część miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najcenniejszych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a po zachodzie słońca koniecznie wstąpcie do katowickiego Spodka!

 

 

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Katowicach organizowany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 21.09.2019 w Katowicach.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy tworzą ludzie, którzy od wielu lat z dużą pasją i zaangażowaniem działają w dziedzinie animacji. Akademia Animatora organizuje Profesjonalne Kursy dla Animatorów, a także współtworzy profesjonalne eventy dla wielu cenionych marek w Polsce.

 

 

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatora Katowice, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż Szkolenie Animatora. Akademię Animatora tworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy. Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów w Katowicach.

Zarejestruj się !

Spotkajmy się koniecznie – Kurs Animatora Katowice – 21.09.2019 !

 
 

  Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek

Sprawdź również kategorię – Bańki Mydlane i kup: obręcze do baniek, płyn do baniek, sznurki do baniek, zamykanie w bańce, które stanowią nieodzowne elementy do organizacji Imprezy Wielkich Baniek Mydlanych.

Bańki MydlaneSklep QJoy.plKurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !