Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Katowice 17.03.2018

Kurs Animatora Katowice 17.03.2018
Sty

16

2018

Kurs Animatora Katowice 17.03.2018

Kurs Animatora Katowice 17.03.2018Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który zdobywa w na terenie kraju coraz większą popularność. Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to doskonała inwestycja w Twoją karierę zawodową.

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci nauczysz się, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL i własnoręcznie je wykonasz, nauczysz się kluczowych technik malowania twarzy na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak z powodzeniem przeprowadzać animacje dla najmłodszych i samodzielnie zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!  

  Wybierz Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice w Akademii Animatora.

Na Szkoleniu Animatora Katowice 17.03.2018 uzyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, uzyskasz wydany w dwóch językach certyfikat, spotkasz wielu wyjątkowych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najradośniejszym zawodzie na świecie.

Zarejestruj się na Kurs Animatora razem ze swoją przyjaciółką, a po Szkoleniu Animatora zwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, wyruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najcenniejszych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a po zachodzie słońca koniecznie wstąpcie do katowickiego Spodka!  

  Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 17.03.2018.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką pasją i poświęceniem działają w branży animacyjnej. Akademia Animatora organizuje Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów, a także organizuje profesjonalne eventy dla wielu cenionych marek.  

  Zapisz się na Kurs Animatora Katowice, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie.

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.

Akademię Animatora tworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zarejestruj się na Kurs Animatorów Katowice – Zarezerwuj miejsce.

Spotkajmy się na kursie animatora Katowice!Zobacz również:

Kurs Animatora Katowice

Sklep Weselny

Sklep Party

Hurtownia Animatora
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !