Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Gdańsk 30.06.2018

Kurs Animatora Gdańsk 30.06.2018
Cze

12

2018

Kurs Animatora Gdańsk 30.06.2018

Kurs Animatora Gdańsk 30.06.2018

Zarejestruj się na Kurs Animatora razem ze swoją mamą, siostrą, przyjaciółką lub namów do zapisania się swojego męża lub partnera. Wspólnie weźcie udział we wspaniałej przygodzie, jaką jest praca w animacji!

Praktyczne umiejętności, które zdobędziecie na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk wykorzystacie w pracy i w domu, nauczycie się w twórczy sposób patrzeć na codzienne obowiązki. A po Szkoleniu Animatora zobaczcie, jak wiele ma do zaoferowania Trójmiasto! Wybierzcie się na przechadzkę po gdańskim Starym Mieście, zobaczcie Europejskie Centrum Solidarności lub złapcie wiatr w żagle na sopockiej plaży.  

  Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy, który odbędzie się 30.06.2018. Akademia Animatora to niezwykły projekt, który łączy w sobie pasję do animacji i zaangażowanie w rozmaite działania edukacyjne. Akademia Animatora zajmuje się organizacją profesjonalnych eventów dla zaufanych marek oraz Specjalistycznych Szkoleń dla Animatorów.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk umożliwi Ci zobaczenie, jak wygląda praca Profesjonalnego Animatora, uzyskać dające się zastosować w praktyce umiejętności z zakresu animacji i zdobyć profesję, który jest coraz bardziej popularny w kraju i na świecie.  

  Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy to marka zaufana wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk zapraszamy Animatorów i Opiekunów zajmujących się profesjonalną animacją, Rodziców i Dziadków, Ciocie i Wujków, którzy chcą uzyskać nowe wspaniałe umiejętności, które pomogą im w sposób efektywny i twórczy spędzić czas z dziećmi, a także osoby uczące się, którzy chcą zyskać profesję, który w łatwy sposób można skoordynować z nauką lub obowiązkami domowymi i zawodowymi. Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk dowiesz się wytwarzać bańki mydlane w gigantycznym rozmiarze, wytwarzać ciekawe balonowe kreacje, malować buźki na specjalistycznych fantomach i nie tylko!  

  Bądź Profesjonalnym Animatorem!

Zarejestruj się na Kurs Animatora i wejdź do niezwykłego świata, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i dorosłą radością. Ilość miejsc jest limitowana, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarejestruj się na Kurs Animatora Gdańsk 30.06.2018 – Zapisz się

Spotkajmy się na szkoleniu Akademii Animatora!Zobacz również:

Sklep Ślubny

Sklep Party

Sklep Ślubny

Hurtownia Animatora

Party Shop


 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !