Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Gdańsk 29.09.2018

Kurs Animatora Gdańsk 29.09.2018
Sie

30

2018

Kurs Animatora Gdańsk 29.09.2018

Kurs Animatora Gdańsk 29.09.2018

Zarejestruj się na Kurs Animatora razem ze swoją mamą, siostrą, najlepszą przyjaciółką lub nakłoń do zapisania się swojego męża lub partnera. Wspólnie weźcie udział w pasjonującej przygodzie, jaką jest animacja!

Przydatne umiejętności, które zdobędziecie na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk zastosujecie w pracy zawodowej i w życiu prywatnym, nauczycie się w sposób bardziej kreatywny patrzeć na codzienność. A po Szkoleniu Animatora zobaczcie, jak dużo ma do zaproponowania Trójmiasto!

Wyruszcie na przechadzkę po gdańskiej Starówce, odwiedźcie Europejskie Centrum Solidarności lub złapcie wiatr w żagle na sopockiej plaży.  

  Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy to marka zaufana wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk zapraszamy Animatorów i Opiekunów związanych z branżą animacyjną, Rodziców i Dziadków, Ciocie i Wujków, którzy chcą zyskać nowe wyjątkowe umiejętności, które pomogą im w sposób zajmujący i kreatywny zorganizować czas dzieciom, a także osoby uczące się i studiujące, którzy chcą zyskać profesję, który w łatwy sposób można skoordynować z nauką lub zobowiązaniami prywatnymi i zawodowymi.

Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk nauczysz się tworzyć bańki mydlane w gigantycznym rozmiarze, robić wyjątkowe balonowe kreacje, malować buźki na profesjonalnych fantomach i nie tylko!  

  Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy, który rozpocznie się 29.09.2018.

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który łączy w sobie zamiłowanie do animacji i zaangażowanie w rozmaite projekty edukacyjne. Akademia Animatora zajmuje się organizacją profesjonalnych eventów dla zaufanych marek w Polsce i Europie oraz Innowacyjnych Szkoleń dla Animatorów.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk umożliwi Ci zobaczenie, jak wygląda zawód Profesjonalnego Animatora, zyskać przydatne umiejętności z zakresu animacji i uzyskać profesję, który jest coraz bardziej popularny w Polsce i za granicą.  

  Zostań Profesjonalnym Animatorem! Zapisz się na Kurs Animatorów i wejdź do niezwykłego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i dorosłą radością.

Ilość miejsc jest ściśle określona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zapisz się na Szkolenie Animatora Gdańsk 29.09.2018 – Zapisz się Spotkajmy się na szkoleniach Akademii Animatora!Zobacz również:

Sklep Ślubny

Sklep Party

Sklep Ślubny

Hurtownia Animatora

Party Shop


 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !