Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Gdańsk 01.07.2017

Kurs Animatora Gdańsk 01.07.2017
Cze

20

2017

Kurs Animatora Gdańsk 01.07.2017

Kurs Animatora Gdańsk 01.07.2017

Akademia Animatora to zaufana marka, która organizuje profesjonalne imprezy w Polsce, przeprowadza Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów i dynamicznie działa w branży animacyjnej angażując się w nowe, kreatywne projekty.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora?

Podstawowych technik ozdabiania buziek, robienia ogromnych baniek mydlanych, tworzenia oryginalnych balonowych kształtów dla najmłodszych, przeprowadzania kreatywnych gier i zabaw i nie tylko!  

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk organizowany przez Akademię Animatora to okazja, aby znaleźć w sobie nowe talenty!

Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów Gdańsk i zobacz, jak wielu rzeczy możesz się nauczyć. Na Kurs Animatora Gdańsk zapraszamy każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w pracy w animacji. Pod opieką Doświadczonych Trenerów uzyskasz wiedzę, przydatne umiejętności i wydany w języku polskim i angielskim certyfikat, który umożliwi Ci zdobyć wymarzony zawód. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Gdańsk!  

  Poszukujesz inspiracji na weekend?

Wybierz Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk i obierz kurs! Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy zachęca do zarejestrowania się na Profesjonalny Kurs Animatora Gdańsk, który odbędzie się 01.07.2017.

Połącz przyjemne z pożytecznym – uzyskaj nowe, wyjątkowe umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć pracę w profesji Animatora i odkrywaj Gdańsk! Spędź kreatywny weekend w Gdańsku przepięknie położonym mieście nad morzem.  

  Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci w Gdańsku to doskonała inwestycja w Twój rozwój i w swoją przyszłość! Zapisz się już dziś!

Ucz się od Profesjonalistów Branży!

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Innowacyjnym Kursie Animatora Gdańsk 01.07.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Gdańsk

Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)

Hurtownia animatorasklep animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów w Niskich Cenach.

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !