Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Bydgoszcz 09.04.2017

Kurs Animatora Bydgoszcz 09.04.2017
Mar

14

2017

Kurs Animatora Bydgoszcz 09.04.2017

Kurs Animatora Bydgoszcz 09.04.2017

Chcesz pracować z dziećmi?

Pragniesz w wyjątkowy sposób spędzić wakacyjny czas w jednym z atrakcyjnych turystycznie punktów w kraju lub za granicą?

Masz własne pociechy i pragniesz zrobić im wyjątkową niespodziankę?

Jeżeli tak, to Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz jest przeznaczony dla Ciebie!

Wybierz Akademię Animatora – zaufaną markę, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i zyskaj praktyczne umiejętności z zakresu animacji dziecięcej, które wykorzystasz nie tylko w czasie pracy, ale także w życiu prywatnym. Połącz pracę i pasję – rozpocznij fantastyczną przygodę w branży animacyjnej wraz z Akademią Animatora!  

  Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz w Akademii Animatora razem ze swoją mamą, siostrą lub najlepszą przyjaciółką. Namów do zapisania się na Szkoleniu Animatora Bydgoszcz swoich najbliższych i znajomych. Wspólnie weźcie udział w tej niesamowitej przygodzie!

Na Kursie Animatora Bydgoszcz uzyskacie nowe umiejętności i dającą się wykorzystać w praktyce wiedzę kluczową w pracy wszystkich Animatorów. Po zakończonym Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz wybierzcie się na wycieczkę po najciekawszych punktach w mieście. Zrelaksujcie się na Wyspie Młyńskiej – „Zielonym Sercu Bydgoszczy”, złapcie wodny tramwaj na Kanale Bydgoskim i zobaczcie wyjątkowe Spichrze nad Brdą.

Połącz pracę i pasję – zdobądź zawód Animatora wraz z Akademią Animatora!  

  Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Bydgoszcz przeprowadzany przez Akademię Animatora, który wystartuje 09.04.2017.

Rozwiń skrzydła pod opieką Profesjonalnych Trenerów, którzy nauczą Cię, jak ozdabiać dziecięce twarze, tworzyć wspaniałe balonowe kształty, tworzyć gigantyczne bańki mydlane i organizować atrakcyjne animacje dla dzieci w różnym wieku.

Po zakończonym Szkoleniu Animatora zdobądź certyfikat w dwóch językach, który stanie się Twoją przepustką do podjęcia pracy w animacji.  

  Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci w Bydgoszczy to inwestycja w Twój rozwój i w swoją karierę!

Zarezerwuj miejsce już teraz!

Zdobywaj wiedzę od Praktyków branży! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Zobaczmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Bydgoszcz 09.04.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Bydgoszcz

Zapraszamy!:-)

Hurtownia animatorasklep animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów w Niskich Cenach.

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !