Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Białystok 22.04.2018

Kurs Animatora Białystok 22.04.2018
Sty

9

2018

Kurs Animatora Białystok 22.04.2018

Kurs Animatora Białystok 22.04.2018

Kurs Animatora Białystok w Akademii Animatora, który rozpocznie się 22.04.2018 to wspaniała inwestycja w Twoją przyszłość!

Na Szkoleniu Animatora będzie dużo sprawdzonej, przydatnej wiedzy, porządna doza uśmiechu i pozytywnej energii. Jako Absolwent Akademii Animatora znajdziesz zatrudnienie w muzeach, teatrach, bibliotekach, placówkach edukacyjnych, punktach usługowych i miejscach turystycznych.

Połącz udział w Kursie Animatora z „Małą Turystyką” – odwiedź imponujący Pałac Branickich i Rynek Kościuszki lub przeznacz następny dzień na wycieczkę do Biebrzańskiego Parku Narodowego.  

  Akademia Animatora zachęca do wzięcia udziału w Innowacyjnym Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Białystok przeprowadzane przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie.

Zapisz się na Kurs Animatora Białystok i uzyskaj zawód Profesjonalnego Animatora. Na Szkoleniu spotkasz dużo kreatywnych osób, nauczysz się, jak stworzyć płyn do ogromnych baniek mydlanych i samemu przeprowadzisz efektowny pokaz, dowiesz się, jak wytwarzać wspaniałe balonowe kształty – pieski, kwiatki, miecze, a nawet ośmiornice!

Pod okiem Doświadczonych Trenerów na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, poznasz atrakcyjne animacje dla dzieci, a także dużo, dużo więcej!  

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Białystok w Akademii Animatora to praca i pasja!

Uzyskaj profesję, który z łatwością połączysz z nauką lub studiowaniem, wychowywaniem dzieci lub innymi obowiązkami zawodowymi. Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Białystok, który gwarantuje Ci pełne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora!

Po ukończeniu Szkolenia Animatora Białystok otrzymasz certyfikat w dwóch językach, który pozwoli Ci na znalezienie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.  

  Zapisz się na innowacyjny Kurs Animatora Białystok – 22.04.2018 by Akademia Animatora.

Uzyskaj nowy, ciekawy zawód, dzięki któremu połączysz pracę i pasję.
 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !