Informacje - Akademia Animatora Kurs Animatora Białystok 20.10.2018

Kurs Animatora Białystok 20.10.2018
Wrz

3

2018

Kurs Animatora Białystok 20.10.2018

Kurs Animatora Białystok 20.10.2018

Akademia Animatora zaprasza na Innowacyjne Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Białystok organizowane przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie. Zapisz się na Kurs Animatora Białystok i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora.

Na Szkoleniu spotkasz dużo ciekawych ludzi, nauczysz się, jak zrobić koncentrat do gigantycznych baniek mydlanych i samodzielnie zrobisz efektowny pokaz, nauczysz się, jak tworzyć wyjątkowe balonowe kształty – pieski, kwiatki, miecze, a nawet ośmiornice! Pod okiem Profesjonalnych Trenerów na specjalistycznych fantomach nauczysz się podstawowych technik malowania buziek, poznasz efektywne gry i zabawy dla najmłodszych, a także dużo, dużo więcej!  

  Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Białystok w Akademii Animatora to praca i pasja! Zyskaj profesję, który w prosty sposób połączysz z nauką w szkole lub na studiach, pracą w domu z własnymi pociechami lub innymi obowiązkami zawodowymi. Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Białystok, który zapewni Ci solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora!

Po odbyciu Szkolenia Animatora Białystok uzyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci rozpoczęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.  

  Kurs Animatora Białystok w Akademii Animatora, który wystartuje 20.10.2018 to doskonała inwestycja w Twoją karierę zawodową! Na Szkoleniu Animatora będzie dużo wypróbowanej, praktycznej wiedzy, potężna doza uśmiechu i pozytywnej energii. Jako Absolwent Akademii Animatora znajdziesz zatrudnienie w muzeach, teatrach, bibliotekach, żłobkach, szkołach i przedszkolach, punktach usługowych i miejscach turystycznych. Połącz uczestnictwo w Kursie Animatora z „Małą Turystyką” – zwiedź wspaniały Pałac Branickich i Rynek Kościuszki lub wykorzystaj następny dzień na wycieczkę do Biebrzańskiego Parku Narodowego.  

  Przyjdź na innowacyjny Kurs Animatora Białystok – 20.10.2018 by Akademia Animatora. Uzyskaj nowy, ciekawy zawód, dzięki któremu połączysz pracę i pasję. 

 

Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.Płyn do BaniekSklep QJoy.pl

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !