Informacje - Akademia Animatora Akademia Animatora 2014


Lip

2

2014

Akademia Animatora 2014

logo_akademia_animatora

Z dniem 1 lipca Akademia Animatora wkroczyła w kolejne półrocze 2014 roku.
Pomimo wakacji Nasza Akademia Animatora pracuje na pełnych obrotach. To, co możemy powiedzieć na pewno, to pierwsze 6 miesięcy 2014 roku było bardzo pracowite dla wszystkich, którzy dbają aby Akademia Animatora działała sprawnie i skutecznie. Przeszkoliliśmy fantastyczne Kadry Animatorów, którzy dołączyli do Elitarnej Społeczności Animatorów AKADEMII ANIMATORA. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dodać animacje, które Akademia Animatora przez całe półrocze zorganizowała dla naszych milusińskich charytatywnie. Jednym słowem pracy było bardzo …, bardzo dużo, ale również bardzo dużo było satysfakcji z dawania dzieciom możliwości do radości i uśmiechu.

Początek nowego półrocza, które zawsze zaczyna się od wakacji jest dla Akademii Animatora początkiem kolejnego pracowitego okresu. Tak jak na pewno już zauważyliście na wakacje Akademia Animatora przygotowała dla wszystkich, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym cykl Szkoleń Wakacyjnych.
Szkolenia będą się odbywać w Warszawie, Białymstoku, Bydgoszczy, Gdyni i Poznaniu. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli jedynej słusznej decyzji do zapisania się na Wakacyjne Szkolenie Animatorów organizowane przez Akademię Animatora. 😉
Szczegółowy kalendarz Wakacyjnych Szkoleń Animatora znajdziecie TUTAJ —>

Wakacje to dla naszej Akademii Animatora nie tylko cykl Szkoleń Wakacyjnych ale również wytężona praca na różnego rodzaju animacjach organizowanych w całej Polsce.
Naszych Animatorów będziecie mogli spotkać w takich miejscowościach jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Kraków, Bielsko Biała, Żywiec, Zakopane, Szczyrk, Jelenia Góra, Wisła, Karpacz, Tarnów, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Koszalin, Mielno, Władysławowo, Lublin, Jastrzębia Góra, Hel, Chałupy, Kościerzyna, Zielona Góra, Olsztyn, Mrągowo, Ełk, Białystok, Kielce, Sandomierz, Rzeszów, Grudziądz, Konin, Kalisz, Inowrocław, Nysa, Mielno, Świnoujście, Rabka, Kudowa Zdrój, Ostróda, Mrągowo, Łódź, Bytów, Kuźnica, Krynica Morska, Łeba, Ustka, Jarosławiec, Darłowo, Mikołajki, Giżycko i inne !

Jakie będzie kolejne półrocze 2014 roku dla Akademii Animatora …?
Na pewno PRACOWITE … !

P.S.
Mogę wam jeszcze tylko zdradzić, że nowe półrocze przyniesie dużo niespodzianek. Odwiedzajcie więc regularnie stronę internetowa Akademii Animatora – www.AkademiaAnimatora.pl aby nie przegapić żadnej z nich … !

Pozdrawiamy i życzymy wspaniałych i gorących wakacji !
Akademia Animatora


Jedynym właścicielem marki „AKADEMIA ANIMATORA„® jest Spółka Technologiczna Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !