Informacje - Akademia Animatora Zimowe szaleństwa

Zimowe szaleństwa
Sty

8

2016

Zimowe szaleństwa

Kursy Animatorów 2016

Zima w końcu przypomniała nam o sobie. Cały czas utrzymujące się ujemne temperatury oraz świeża dostawa białego puchu stwarzają ogromne możliwości na aktywne spędzenie czasu.

Jak dotąd najzimniejsza pora roku nie była zbyt łaskawa dla mieszkańców naszego kraju. Święta Bożego Narodzenia bez śniegu to coraz częstszy obraz, który powtarza się z roku na rok. Jednak lepiej późno niż wcale! Silny mróz szczypiący w policzki i opady śniegu sprawiły, że w końcu polskie miasta wyglądają jak na tę porę roku przystało. Skrobanie szyb samochodów i odśnieżanie dachów to tylko małe przeszkody, które przynosi nam zima. Poza tym jest całe mnóstwo atrakcji czekających na każdego z nas.

Lista zimowych przyjemności czających się za rogiem jest bardzo długa i uniwersalna. Każdy spragniony wrażeń miłośnik sportu może wybrać się na stok narciarski, których powstaje coraz więcej w różnych regionach kraju. Oczywiście najlepsze warunki panują w górach, jednak zimowego szaleństwa można też zaznać nad samym morzem. Podobnie jest z lodowiskami, gdzie bez obaw możemy zaprezentować najefektowniejsze figury. Z pewnością zimą nie możemy zapomnieć o lepieniu bałwanu czy śnieżnej bitwie. Dla tych, którzy nie gustują w sportowych szaleństwach również coś się znajdzie. Miły spacer w śnieżnej scenerii, a potem wypad na gorącą kawę czy herbatę to świetne rozwiązanie.

Zima ruszyła pełną parą, a zatem korzystajmy z tej możliwości, bo nie wiadomo jak długo przyjdzie nam się nią cieszyć. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu jak wykorzystać nadmiar wolnego czasu, wpadnij na Kurs Animatora, a na pewno będziesz się świetnie bawić i zdobędziesz fantastyczne umiejętności!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !