Informacje - Akademia Animatora Zimno, zimno i co dalej…. :-)

Zimno, zimno i co dalej…. :-)
Sty

11

2016

Zimno, zimno i co dalej…. :-)

zimowe szaleństwa

Powrót do codziennych obowiązków po świątecznej przerwie i bonusowym urlopie w postaci święta Trzech Króli może być dla wielu prawdziwym skokiem na głęboką wodę. Zwłaszcza, że warunki atmosferyczne nie sprzyjają ani wstawaniu z łóżka, ani wychodzeniu z domu, a tym bardziej ciężkiej pracy!

Spokojnie, spokojnie, wszystko rozumiemy i mamy dla Was dobre wieści! Nasi tajni, animacyjni agenci zbadali prognozy pogody na najbliższy czas i… już od jutra ma być cieplej! Wprawdzie z dnia na dzień nie nadejdzie wiosna, ale dokuczliwe mrozy mają na jakiś czas odpuścić, a temperatury mają być dodatnie.

To chyba dobra wiadomość jak na pierwszy dzień po świętach? Mamy nadzieję, że wskaźniki motywacji do pracy wzrosły choć odrobinę… Podobno styczeń jest jednym z najbardziej depresyjnych miesięcy w roku. Stawmy mu czoła razem i wspólnymi siłami przegońmy zimową depresję na dobre! Jak? To proste! Potężną dawkę pozytywnej energii gwarantują inspirujące Kursy Animatora. Z nami handra Ci nie grozi, a gorąca atmosfera gwarantowana!

Śledź naszą stronę, informację o zbliżających się kursach już niebawem!
Byle do wiosny, Kochani! Razem cieplej!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !