Informacje - Akademia Animatora Zbliża się Dzień Dziadka


Sty

21

2016

Zbliża się Dzień Dziadka

akademiaanimatora

Uwaga! Drogie Animki! Ważnych informacji ciąg dalszy…

Już niebawem – w piątek 22.01.2016 jest kolejne ważne święto! Dzień Dziadka! Zapiszcie sobie w kalendarzach, ustawcie przypomnienie w telefonach bo o tej dacie nie można zapomnieć!

Pamiętacie, kto nosił Was na barana? Kto przemycał cukierki i w tajemnicy częstował nimi przed obiadem? Kto czytał bajki na dobranoc i sam zasypiał przed ich zakończeniem? Kto ocierał łzy przy pierwszych, miłosnych zawodach i kto Was nauczył jeździć na rowerze?

Rola Dziadka w życiu wnucząt jest nieoceniona. Pamiętajmy o tym i nie zapomnijmy uściskać i ucałować naszych Kochanych Dziadków już w najbliższy piątek 22.01.2016. Dziadkowie, to będzie Wasz dzień!

Czy ktoś ma Dziadka Animatora? A chciałby mieć? Zapiszcie swoich ukochanych Dziadziusiów na najbliższy Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci, to doskonały prezent zarówno dla Dziadka jak i dla wnucząt! W końcu Dziadzio – Profesjonalny Animator to dopiero coś!

Ilość miejsc jest ograniczona, nie zwlekajcie! Dziadkowie będą wdzięczni, a Akademia Animatora z radością przeszkoli wszystkich Dziadków z tajników Animacji! 😉

Buziaki!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !