Informacje - Akademia Animatora Z każdym dniem coraz jaśniej…

Z każdym dniem coraz jaśniej…
Sty

31

2016

Z każdym dniem coraz jaśniej…

zimowe słońce

Na koniec zimy musimy jeszcze trochę poczekać, jednak już teraz widać pierwsze oznaki nadchodzącej wielkimi krokami wiosny. Dzień staje się coraz dłuższy i dłuższy…

Na pewno każdy zauważył, że z każdym dniem słońce zachodzi coraz później, co nieustannie zbliża nas do tej cieplejszej pory roku, której z niecierpliwością wyczekujemy. Gdy dłużej widzimy słoneczne promienie nad horyzontem, jesteśmy weselsi i czujemy, że chce nam się żyć! Czyż tak nie jest?! Niepozorna rzecz, a sprawia uśmiech na twarzy każdego z nas!

Dłuższy dzień to też doskonała okazja, by zastanowić się nad zmianami w swoim życiu, które przełożą się na lepszą i „jaśniejszą” przyszłość. To również świetny czas, aby zgłosić się na Profesjonalny Kurs Animatora organizowany przez Akademię Animatora!

Zapisz się, nauczysz się wiele ciekawych, nietuzinkowych rzeczy i będziesz się fantastycznie bawić! A Twoje „akumulatorki” naładują się pozytywną energią!

Jak się zapisać? Wybierz miasto i termin szkolenia na stronie: https://akademiaanimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/ potem wypełnij formularz rezerwacji i … już! I widzimy się na szkoleniu!

Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą! 🙂 Do zobaczenia Kochani!

Wasza Akademia Animatora 🙂

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !