Informacje - Akademia Animatora Wakacje, wakacje … Dzieci czekają na animacje !


Cze

18

2014

Wakacje, wakacje … Dzieci czekają na animacje !

logo_akademia_animatora

Do wakacji zostało już niewiele dni. Wszystkie dzieci jak co roku nie mogą już się doczekać wakacyjnych wyjazdów nad morze, w góry, nad jezioro, na wieś itd. … !
Jak co roku Akademia Animatora razem ze swoimi Partnerami przygotowała na wakacje dużo atrakcji ! Jak co roku Profesjonalni Animatorzy z pod znaku marki „Akademia Animatora” będą umilać czas spędzany na wakacjach naszym milusińskim. Nasi profesjonalni Animatorzy postarają się aby okres wakacji był dla wszystkich dzieci niezapomnianą przygodą, aby czas spędzony na wakacjach długo zapadł im w pamięci i aby wspomnienia z wakacji umilały im czas w oczekiwaniu na kolejne niesamowite WAKACJE.
Naszych Animatorów spotkacie między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Kraków, Bielsko Biała, Żywiec, Zakopane, Szczyrk, Jelenia Góra, Wisła, Karpacz, Tarnów, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Koszalin, Mielno, Władysławowo, Lublin, Jastrzębia Góra, Hel, Chałupy, Kościerzyna, Zielona Góra, Olsztyn, Mrągowo, Ełk, Białystok, Kielce, Sandomierz, Rzeszów, Grudziądz, Konin, Kalisz, Inowrocław, Nysa, Mielno, Świnoujście, Rabka, Kudowa Zdrój, Ostróda, Mrągowo, Łódź, Bytów, Kuźnica, Krynica Morska, Łeba, Ustka, Jarosławiec, Darłowo, Mikołajki, Giżycko i inne !

Jeżeli chcesz dołączyć do Elitarnej grupy Animatorów – Akademii Animatora wyślij swoje CV i dołącz do niego list motywacyjny. Pamiętaj aby koniecznie napisać dlaczego chcesz dołączyć do Elitarnej Grupy Animatorów spod znaku marki Akademia Animatora. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres praca(a)akademiaanimatora.pl

Do zobaczenia !
Akademia Animatora

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !