Informacje - Akademia Animatora W oczekiwaniu na śnieg

W oczekiwaniu na śnieg
Sty

7

2016

W oczekiwaniu na śnieg

Akademia Animatora |Zimowe zabawy

Choć zima zaczęła się już dawno temu, to próżno szukać wokół prawdziwego zimowego krajobrazu. Biała pokrywa sprawia, że naprawdę czujemy tę porę roku jak żadną inną. Jednak w tym roku uświadczenie zarówno mrozu jak i śniegu razem jest bardzo trudne.

Zima, śnieg, białe szaleństwo. Najzimniejszą porę roku kojarzymy głównie z wesołym okresem, kiedy możemy pojeździć na nartach czy łyżwach. Gdy śniegu jest pod dostatkiem, radość sprawia nawet ulepienie bałwana czy innego śnieżnego stwora. Czymże byłaby też zima bez bitwy śnieżnej czy szaleństw wśród białego puchu. To wspaniały czas, by wyjść z rodziną lub przyjaciółmi na świeże powietrze i cieszyć się wspaniałymi możliwościami, jakie bez wątpienia daje nam śnieg.

Nie jest jednak regułą, że podczas zimy można doświadczyć dużej ilości śniegu. Od kilku lat pogoda nas nie rozpieszcza, z roku na rok białego puchu jest coraz mniej. Pamiętamy jeszcze niedawno kopanie tunelów w śniegu, by dostać się do domu czy samochodu. Dziś takie sytuacje nam nie grożą. Z pewnością jest to jedna z niewielu zalet braku białego puchu.

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, zatem miejmy nadzieję, że zima będzie łaskawa i uraczy nas zadowalającą dawką śniegu. Białe szaleństwo czeka! Tymczasem, czekając na śnieg możemy zagłębić się w niesamowicie ciekawe Szkolenia dla Animatorów Akademii Animatora!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !