Informacje - Akademia Animatora Szkolenie Animatora w Kielcach


Cze

23

2014

Szkolenie Animatora w Kielcach

logo_akademia_animatora

W końcu się doczekaliście !
Zgodnie z obietnicą w czwartek 26 czerwca Akademia Animatora jest w pięknym mieście Kielce !
Tak samo jak w roku poprzednim przypominamy wszystkim, którzy zapisali się na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci organizowany przez Akademię Animatora, której właścicielem jest Spółka Technologiczna Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy aby zabrali ze sobą pozytywne nastawianie (tyle aby starczyło na całe osiem godzin szkolenia !) oraz coś do pisania … 🙂 !
Tak jak w każdym mieście gdzie Akademia Animatora organizuje Szkolenia Animatorów to i również w Kielcach nasi Trenerzy przekażą wam wiedzę na temat animacji dla dzieci oraz zdradzą tajemnicę jak dołączyć do elitarnej grupy Profesjonalnych Animatorów Akademii Animatora. Szkolenia Animatorów organizowane przez Akademię Animatora to przede wszystkim: wiedza, profesjonalizm, praktyka.
Kurs rozpoczyna się o godzinie 10.00 więc tak sobie zorganizujcie czas aby się nie spóźnić.

Przypominamy również, że obecnie istnieje dodatkowo możliwość zakupienia Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci razem z Pakietem Startowym Animatora !
Wszystkim, którzy chcą zaraz po szkoleniu rozpocząć Swoją przygodę z animacją zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamówienia Pakietu Startowego Animatora. Cena Pakietu razem z Kursem Animatora to tylko 240 złotych !
Pakiet: Startowy Animatora plus Szkolenie Animatora

Istnieje również możliwość zamówienia Pakietu Starter Animatora bez szkolenia w cenie 60 złotych brutto
Pakiet Startowy Animatora bez Szkolenia

Do zobaczenia na Szkoleniu Animatora w Kielcach !

Pozdrawiamy
Akademia Animatora

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !