Informacje - Akademia Animatora Sposoby na zimowe zrzucanie kalorii

Sposoby na zimowe zrzucanie kalorii
Sty

8

2016

Sposoby na zimowe zrzucanie kalorii

szkolenie animatorów zabaw

Świąteczny czas już za nami. Był to gorący okres odwiedzania znajomych i rodziny, kiedy mieliśmy okazję skosztować wielu smakołyków i potraw. Jak pozbyć się zbędnych kalorii po świętach?

Zimowa pora stwarza nam niezliczoną liczbę okazji na to, by zrzucić nadmiar kalorii. Są to przede wszystkim typowe dla tej pory roku aktywności. Jazda na nartach, snowboardzie czy łyżwach to świetny sposób na odstresowanie się, ale też na poprawienie kondycji. Również szaleństwa na osiedlowej górce pomogą nam podreperować formę, a przy okazji zrzucić niepożądane kilogramy. To też świetna sposobność na miłe spędzenie czasu z rodziną.

Dla wielu osób Nowy Rok to czas postanowień. Niektórzy z nich zupełnie na poważnie biorą wyzwanie pozbycia się zbędnych kalorii, zapisując się na siłownię czy zajęcia fitness. Nie pozostaje nic innego jak życzyć im powodzenia i wytrwałości w realizacji założonych celów! W przerwie między treningami warto oddać się niezwykle przydatnym szkoleniom w Akademii Animatora. Do zobaczenia!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !