Informacje - Akademia Animatora Siła Noworocznych Postanowień – weź ster w Swoje ręce!

Siła Noworocznych Postanowień – weź ster w Swoje ręce!
Sty

1

2016

Siła Noworocznych Postanowień – weź ster w Swoje ręce!

kurs animatora 2016

Są trzy okresy w roku, kiedy szczególnie pochylamy się nad swoją przyszłością. Pierwszym jest Nowy Rok, który ma przynieść zupełnie nieoczekiwany zwrot akcji w naszym życiu. O północy wszystko magicznie się zeruje, dostajemy nową szansę i nowe możliwości. Wszystkie smutki zostają za nami. W świetle fajerwerków widzimy nadzieję na to, że właśnie zaczyna się nasz najlepszy rok, w którym spełnią się nasze marzenia. Drugim przystankiem „STOP” są oczywiście nasze urodziny.

To wtedy zauważamy, że kolejne 365 dni zleciało w zastraszającym tempie. Zadajemy sobie pytanie, co udało nam się osiągnąć, czy postawione wcześniej cele zostały zrealizowane? Czy dokonaliśmy jakiś zmian? Odpowiedzi na nie determinują często dalsze działania i dodają motywacji oraz wiatru w żagle. Trzecią ważną datą jest ważna dla Ciebie rocznica. Może dotyczyć ślubu, pierwszej randki, ukończenia szkoły. Wyznacza jakiś okres, szczególnie dla Ciebie istotny. Pomaga to określić zmiany w niektórych relacjach i etapach w Twoim życiu. Są też trzy najczęściej powtarzane „obietnice”, które sobie składamy przy każdej z wyżej wymienionych okazji. Pierwszym są zmiany zewnętrzne i te dotyczące zdrowia. Chcemy schudnąć, zacząć lepiej się odżywiać, uprawiać więcej sportu. Drugą jest „przemeblowanie” psychiczne. Pragniemy zakończyć lub rozpocząć jakiś proces. Szukamy dla siebie nowych rozwiązań, obiecujemy więcej czytać, medytować czy ćwiczyć jogę. Staramy się wypracować sławny model life&work balance. I wreszcie trzecią jest rewolucja w życiu zawodowym. Planujemy zmianę lub rozpoczęcie pracy, wyznaczamy coraz to ambitniejsze cele i dążymy do realizacji marzeń.

Tak to już z człowiekiem jest, w codziennym pędzie musi od czasu do czasu się zatrzymać i zrewidować to co się wokół niego dzieje. Inaczej by zwariował i nie wiedział dokąd chce dojść. Dlaczego o tym piszemy? Od wielu lat prowadzimy Akademię Animatora, czyli miejsce do którego trafiają osoby, chcące zawalczyć o swoje ukochane wizje. Prowadzimy kursy szkolące animatorów czasu wolnego i zabaw dla dzieci. Uczymy jak stać się lepszą wersję samego siebie, zarabiając przy tym pieniądze i realizować swoje strategie rozwoju.

Często pytamy swoich kursantów dlaczego zdecydowali się przyjść do nas. Bardzo często powtarzają, że przyszedł czas na poważne zmiany i remont generalny otaczającego ich świata. Taka refleksja przychodzi w wymienionych wyżej momentach i prowadzi ich przed nasze progi. Bardzo się cieszymy, że możemy być Twoim partnerem w realizowaniu marzeń.

Akademia Animatora realnie pomaga. Niezależnie od tego, która kategoria celów Cię interesuje. Jeśli chcesz schudnąć, nabrać energii życiowej lub zacząć bardziej cieszyć się codziennością, zapraszamy na kurs. Nigdzie nie zażyjesz tylu ruchu co podczas zabawy z dziećmi 😉 Będziesz biegać, skakać, wspinać się i tańczyć, w zależności od programu animacji. Do tego dojdą Ci zabawy tematyczne, chodzenie po placu zabaw i realizacja gier. Wierz nam – to lepsze od niejednego aerobiku 🙂 Pragniesz przeżyć „coś magicznego”, „doświadczać bardziej” lub „zajrzeć w głąb siebie”? Zacznij przyglądać się bliżej szkrabom, które dzięki Tobie odkryją zupełnie nowy świat. Przeanalizuj zmieniające się emocje, obserwuj jak się rozwijają i rozkwitają pod Twoimi skrzydłami.

Stań się jednym z ich wspomnień, inspiracją i towarzyszem wspaniałych podróży. Wywołuj uśmiech, zapanuj nad łzami. Zarządzaj emocjami, kreuj możliwości i zacznij pisać razem z dziećmi kolejne rozdziały waszych wspólnych przygód. Jeśli natomiast chcesz zdobyć nowy zawód, praca animatora idealnie się do tego nadaje. Wypracujesz nowe kompetencje, zdobędziesz tak ważne doświadczenie, nauczysz się tworzyć koncepty i plany rozwojowe. Będziesz mógł kreować swoją ścieżkę zawodową w oparciu o kolejne szczeble kariery animatora. Czeka też na Ciebie dobra pensja i brak monotonii.

Jak widzisz, spełniamy wszystkie wymogi obietnic, które sobie składasz 🙂 To chyba miło z naszej strony, prawda? 🙂 Zawsze staramy się pomagać innym. Właśnie z tej idei powstał pomysł stworzenia Akademii Animatora. W profesjonalny sposób wyposażamy Cię we wszystkie najważniejsze atrybuty, pozwalające rozpocząć współpracę w roli animatora czasu wolnego i animatora zabaw dla dzieci. Czeka na Ciebie możliwość działania w strukturach agencji reklamowych i eventowych, praca na salach zabaw i podczas indywidualnych przyjęć oraz imprez okolicznościowych. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojej wyobraźni i chęci.

To co musisz zrobić, to przekuć plany w działania. Skoro już pojawiła się jakaś myśl i chęć do wprowadzenia zmian, powinna iść za tym strategia działania oraz oczywiście akcja. Bez tego nic się nie zadzieje, a my będziemy czekać na Ciebie wiecznie 🙂 Twój start powinien znaleźć się u progu naszej Akademii Animatora. Wystarczy, że przyjdziesz. Resztą my się zajmiemy. Wprowadzimy Cię do szalonego i magicznego świata animacji, gdzie wszystko jest możliwe. Pokażemy sprawdzone metody i gotowe do zastosowania schematy. Nauczymy Cię wszystkiego, co sami wiemy. Rozbudzimy ukryte talenty oraz na nowo odkryjemy noszone w dzieciństwie różowe okulary.

Wszystko po to, by za rok na Twojej twarzy pojawił się uśmiech, a kolejne podsumowanie było czystą przyjemnością, dodającą otuchy i poczucie spełnienia. Życzymy Ci tego z całego serca!

Wszystkiego Dobrego W Nowym Roku Kochani!

Kurs Animatora ONLINE ! Zapisz się TERAZ !
Kurs Animatora WROCŁAW - 12.10.2019 Zapisz Się TERAZ !